Kylin mini 2 clone tekerés

Sziasztok!
Nagy sokára megérkezett a fent nevezett tank, kylin mini 2 clone. Az elmúlt 2 hetet mióta megrendeltem a tekerés fortélyainak megismerésével töltöttem, amit elsőre azt hittem hogy sikerült is átültetni a gyakorlatban, az első szívások viszont nem ezt mutatják.
Szóval az említett tankot ni80-as 24 ga-s mythical vapers huzallal, bp mods pro vape vattával tömtem meg 0,4 ohm ellenállásra oxidálással, ritkítással. A folyamatról képet próbálok csatolni, remélem sikerül is.
Az említett tekerést 3x ismételtem (ismétlés a tudás anyja, na meg hogy szar lett az egész), mivel a gőz mennyiség nagyjából megfelelő, viszont a dinnyés liquidemből csak a dinnye héját érzem kb.
Van esetleg valakinek valami ötlete hogy mi lehet a gond vagy ennyire nem kellett volna ennek a tanknak a klónjához nyúlnom?

2 kedvelés

Vatta gyanús, ha nincs íz :blush:

3 kedvelés

Ránézésre a folyamatot amúgy nagyjából jól csinálom szerinted?
Holnap teszek egy próbát a kínai cotton baconnal, hátha az mást mutatna, de sokat nem várok tőle, kínai copy :smiley: meg szerzek be akkor más fajtát is, hátha

2 kedvelés

Szerintem is kevés a vatta.

2 kedvelés

Szerezz be cotton cloud vattát, az nagyon jó, egyből viszi az ízeket. A probléma a betöréssel van, a bacon nekem például nem hozott ízt. Több napot is kellett várni rá. Igen, jól csinálod, nem benned van a hiba​:sweat_smile:

2 kedvelés

Volt ilyen tankom és elég közel álltam hozzá, hogy kivágjam az ablakon :grinning: Akárhogy vattáztam nem volt íze, aztán megtaláltam ezt a videót. Kb 10. perctől kezdi építeni, egyből megjavult.

1 kedvelés

Láttam ezt a videót, de csak ebben használja így a vattát, így gondoltam megyek a többség után, de ki fogom próbálni így is, köszönöm a tippet, illetve a vattát is váltani fogom a javasoltra

1 kedvelés

Reményt adtál, pedig már reggel fel akartam adni és másik rtat keresni​:rofl:

Tényleg javult a helyzet a videó szerinti vattázással, de még gyakorolni kell :smiley:
A másik bajom hogy minden szívásnál 1-1-et pattan, ezt mivel lehet orvosolni, mit kellene máshogy csinálnom?

Ha pattan egyet akkor szerintem kevés a vatta és túlszívja magát, esetleg próbáld meg kisebb watton. Vagy az is lehet, hogy túl híg a likvid, én 70/30-ra próbáltam mindig kihozni azzal nem volt gond. 60/40-nel is próbáltam, de úgy nem volt az igazi.

3 kedvelés