Kylin Mini II Rta infó

Sziasztok. Volna egy Kylin Mini 2 RTA tankom. Igazából csak részben értek hozzá, de szeretem. Az a helyzet hogy egy erős moddal tolom, de a probléma az, hogy nem tudom milyen fajta huzal lenne leginkább a biztos. Nagyon finoman adja vissza bármelyik levesem, hisz 0.20-tól 0-46-os coilig teszteltem. A probléma hogy a vattázás is sokban változott, meg a huzalozás is egyaránt. Most perpill nem tudom milyen huzalt használok mert kaptam, de a vattám az super sorb cotton cord. Mostanság sűrűbben kell vattát cserélnem és már érdekel hogy milyen huzal tapasztalatok vannak na persze meg vatta ami bevállt bárkinek is.


előre is köszi a válaszokat. :slight_smile:

1 kedvelés

Szia. Üdvözöllek közöttünk. A sűrűbb vattázás lehet az eddigitől eltérő aroma miatt, vagy többet használod, esetlegesen feljebb toltad a teljesítményt.Amit most használsz ,az jobban kokszolhat, mint az eddigi. Kivonatos dohányosok pl. kokszolnak rendesen. Drótból a több huzalból állókat ajánlom ,ha fontos a gőz mennyisége is. Egy kis olvasnivaló ezzel kapcsolatban : Egy magasabb szint: Clapton Coil

3 kedvelés