Kung Fruits Reishi

reishi-10ml-kung-fruits-cloud-vapor-e-liquide-fr-1-big
Kung Fruits Reishi
Kiszerelés: 10ml aroma
Gyártő: Francia
Ajánlott keverési arány: 9-12%
Ajánlott érlelési idő: 5-7 nap
Már régóta szemezgettem ezzel az Ázsiai gyümölccsel, ami számomra nagyon finom és ízletes, amikor éppen hozzá jutok. Az illatán már érződik, hogy ez bizony a licsi lesz és nem más. 10%-ban kevertem, megmondom őszintén nem mertem erősebben, mivel olyan erős volt az illata hogy inkább a kisebb százalék mellett döntöttem. Aztán jön is a nagy robbanás!!! 100%-ban licsi íze van, de oly annyira hogy szinte meg se lehet különböztetni a gyümölcstől. Eszméletlen hogy mennyire vissza adja a gyümölcs ízét, illatát és az édességét. Nagyon erős gyümölcs íz, ami kellő képpen édes is. Igen, ezt vártam és meg is kaptam. Ez egy kis szörny, ami szinte szétrobban a szádban. Aki szereti a gyümölcs ízét, az biztos nem talál ennél jobban elkészített aromát. Nem raktak bele semmi mást, csak ennyit, erről szól ez az aroma. Arra azért számítani kell, ha esetleg más ízt szeretnél szívni később a tankban akkor biztos hogy még napokig érződni fog benne a licsi. Na, most hogy elmondtam a jó dolgokat, jöhet, a minden jóban van rossz is :). Ha ebben a százalékban vagy ennél nagyobb keverést használsz, akkor nagy az esélye, hogy egész nap nem fogod tudni gőzölni. Finom, finom de annyira tömény hogy nem egész napra való. Nyilván lesznek majd akik ezt megcáfolják, de nekem ez a véleményem. Nagyon finom, édes és teljes egészében visszaadja a gyümölcs ízét, de ez inkább a „ha megkívánom akkor gőzölöm” kategóriába tartozó aroma. Mindenkinek tudom ajánlani, aki nem ilyed meg ettől az édes gyümölcstől, csalódni nem fog az biztos.

6 kedvelés