KTS Liquid Chroma Strawberry Macaron

mockup-kts-chroma-liquid-pink-60ml-1581x1580
KTS Liquid Chroma Strawberry Macaron
Gyártó: Horvát
Kiszerelés: 20ml aroma, 60ml-es flaskában
Eperkrémes macaron süteményt ígér a gyártó ebbe a longfill formába öntve. Rá is csaptam azonnal, ki nem hagynám ezt az epres desszertet. Már az elején csalódást okozott, mivel nem sok illata van, ami meg van, az egy nagyon halvány sütis valami. Semmi gond, nem az illata miatt vettem meg, nézzük az ízét. Sajnos az ízében sem azt kaptam, amit elvártam volna. Az epret szinte be sem lehet benne azonosítani, valami gyümölcs van, de hogy nem eper az biztos. A süteményes része, ami a macaron lenne elméletileg, felülmúlja a gyümölcs részét az aromának, de csak azért, mert érződik legalább belőle valami. Egy eléggé édes cukros ízt kaptam, ami oly annyira jelen van, hogy szinte nem is lehet mást érezni. Azon gondolkoztam gőzölés közben, hogy mi is történhetett, hogyan tudták így elrontani ezt az aromát a gyártók. Ha már gyümölcs és süti íz is van benne, akkor legalább az egyikre rá tudnám mondani, hogy az ami. Azért ennél többet vártam a horvát KTS gyártótól, akinek olyan sok aromája van, amiről szinte csak a jókat lehet írni. Nagyon gyengére és részemről értelmetlenre sikeredett ez az aroma, amit nagyon sajnálok, mivel az adott belevalókból sokkal jobb ízeket ki lehetett volna hozni, mint amit kaptam. Na de semmi baj a rossz arománál is van rosszabb, és a jó hír az egészben hogy kóstoltam már rosszabb aromát is . Mivel hét féle ízt lehet kapni a Liquid Chroma sorozatból, remélem a többi gyümölcsös íz nem fog ilyen rossz útra térni, mint a Srawberry Macaron.

1 kedvelés