KTS Line Silver


KTS Line Silver

Gyártó: Horvát

Kiszerelés: 30ml aroma koncentrátum 120ml-s PE flakonban.

A mostani tesztben a Kts Line sorozatára esett a választásom, amiben összehangolt gyümölcskompozíciók ízletes választékát kínálják. A „silver” egy érett banán süteménnyel és pudinggal, amit kötelezőnek éreztem kipróbálni. Banán és vanília dominál az illatában, ami nagyon kellemes, bár a vanília pudingtól kicsit tartok, mivel nagyon kényes egy íz, főleg ha túl sok van benne. „Amilyen az illata, olyan az íze”. Ebben az esetben az íze teljes egészében megegyeznek az illatával. Egy érett banán, amit a vanília puding támogat. A banán a vezér, kellemes érett formában, nem émelyítő, de gőzölés során végig övé a főszerep. A vanília puding a „vezér” hata mögött nyújtja a desszert támogatást, kellemes édeskés íze krémessé teszi a gyümölcsöt. Dl Rta,30W-os felhasználás mellett, a süteményes részét nálam nem fedte fel az aroma, ami nekem nem is annyira hiányzott. Ízletes, finom, nem túl édes gőzöket kapunk a használata során, ami sokaknak az egész napos használatnak is megfelelhet. Az érleléssel kapcsolatosan csak annyit mondanék, hogy érdemes megvárni akár az egy hetet is, mivel a vaníliának kell egy kis idő, hogy még finomabb és ízletesebb legyen.

Legközelebb, maradva a „line” vonalnál egy újabb desszert ízt fogok bemutatni, ami egy többféle gyümölcsből álló, igazán különleges íz lesz.

5 kedvelés

Mindug kacérkodom ezzel, hogy szimpla banán mellé megkóstoljak egy ilyet.
Eddig ez a legszimpatikusabb versenyző :+1:

KTS Life, ha még kapsz valahol… :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Ú, ezt de szeretem :heart_eyes:

1 kedvelés

Már nem nagyon kapható