KTS Love Love Love

unknown_7
KTS Love
Kiszerelés: 10ml aroma koncentrátum
Gyártó: Horvát
Az aroma egy 10ml-es üvegfiolaban érkezett, melyen a “Gothic” felirat jelzi hogy Ő bizony egy sorozat tagja. A grafika kifinomult és egyszerű,semmi csicsa. 10%-os keverèssel, 70VG-30PG-vel kevertem be 100ml-t. Èrlelès téren én hagytam neki egy hetet de szerintem már két nap után is szépen adja az ízeket. A gyártó szerint, citrom és vanília ízt kapunk. Illata már keveréskor is a “love” elnevezését igazolta. Citromos, vaníliás, túró rudis illata van, ami nagyon kellemes. Befelé az édeskés vaníliát kapod először, majd kifujaskor jön a Citrom és a túró rudi. Talán egy kicsit jobban dominál a vanillia de nagyon összhangban vannak az ízek. (A túró rudi alatt a belsejében lévő krémet értem). Kokszolást egyáltalán nem tapasztaltam, bátran ajánlom porlasztòs kazanokba is.

4 kedvelés

Van még ilyen valahol egyáltalán? Évek óta nem láttam sehol, csak az újabb vonalat nyomják. Pedig ez nagy kedvenc volt, de az egész Gothic szèriájuk egészen korrekt motyó.

3 kedvelés

A jó illatú boltban lehet kapni :wink:

1 kedvelés

???
Elsőre így nincs meg… Öreg vagyok és műveletlen,na. Az melyik?

https://vape42.hu/
öreg meg tudod,csak az országút lehet :fist_right: :fist_left:

2 kedvelés

Köszi. Észben tartom…
Ők az utóbbi pár évben kicsit kiestek a szórásból; amíg Budafokon melóztam, addig baromi jó helyen voltak, csak mostanában kissé félreeső hely nekem

Sokat járunk pesten meló miatt debrecenből ha tehetem beugrok hozzájuk. Ha nem,akkor meg ott a rendelés opció:rofl::rofl::rofl: