Közkívánatra: Redenberg

Még a múlt pénteki napon Attila és Kinga jelezte, hogy szívesen megtekintenék egy Heisenberg és Red Astaire keverék színét. :rofl: :heart_eyes: :wink:Vajon piros lesz avagy lila? :thinking:
Kívánságotok parancs, így miután a mai napon a villámgyors shop jóvoltából meg is érkezett a korábban kiürült Red készlet pótlása…

Most bemutatkozik a “KINGATTILA” aromacsalád első darabja, a REDENBERG.
A színre ugyan nem fogadott @Vaperina_Kinga és @Zsuzsika75 de így is izgalmasak voltak az elegyedés pillanatai.
Szóval a lényeg, a szín:

Alap nélkül

És a kész anyag:

Mindkét aromából azonos mennyiség került az üvegecskébe. Most már csak azért sápadok belül, hogy vajon mily torokgyötrő ízt sikerült előállítani… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

15 kedvelés

Remélem mindkettőt azonos %-ban kevered. :face_with_monocle: Mert amúgy ezt úgy szoktuk, hogy már a bekevert liquidet öntjük össze, de nem hinném, hogy ez bármin is valtoztatna. :slightly_smiling_face:

Azt hittem érthető voltam múltkor, elnézést. :confused:

10 kedvelés

Mindkettőt azonos arányban keverem…XD XD Sokat nem fog változtatni a dolgon. A kísérlet ténye a lényeg ebben az esetben nem az eredmény. Attila feldobta, Te válaszoltál, én meg kipróbálom. Külön külön az én világom… Így pedig legalább vigyorogtam egyet :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

10 kedvelés

:joy::joy::joy:Drága barátom Viktor​:grin:Én már szombaton megkutyúltam,ahogy Kinga írja,kész lötyiből​:grin:Most szívom az első slukkokat,bár nem vattáztam újra a blottót,mert türelmetlen voltam​:joy::joy::joy:Igaz,én nem egyenlő arányban kevertem,mert a lila szinre mentem rá,így a helysenberg kb. 70%ban van jelen a lötyiben​:joy::joy::joy::joy::joy::joy:


8 kedvelés

A szín kérésednek megfelelően elegyítve :orange_heart: :wink: :heart:

10 kedvelés

Sziasztok! @Viktor_Hajdu köszi a tesztet!:slightly_smiling_face: Azért az ízről is írhatnátok, hogy milyen.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Hali Zoli​:grin::wave:Mindkettő íz jelen van,kicsit a heisenberg túlsúlyos de a 70%miatt.De viszont érezni a red astairet is,és azt gondoltam,hogy összeférnek,mert ugye mindkettő mentolos ánizsos,gyümölcsös,de mivel mindkettő a legnagyobb kedvencem,nekem nagyon-nagyon ízlik​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 kedvelés

Attisom úgy könnyű! Nem tartva az egyenlő mennyiség-egyenlő esélyek elvét! Így már bátrabban szippantok bele :rofl: :heart_eyes: :grinning: :rofl: Kézfejről kóstolva az égegyadta világon semmi különbséget nem érzek a keverési módszerek között. Uh a maradék aromák felhasználási technikája nem változik nálam :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Kész liquidet pedig továbbra sem áll szándékomban értelmes mennyiségben elegyíteni :heart_eyes: :thinking: :rofl: :wink:

8 kedvelés

Én csak 10 milit mertem készíteni,így elsőre,de most már merek 100at is​:joy::joy::joy::joy:Amúgy köszi szépen a projektbe fektetett munkádat,ha neadj isten lesz rá lehetőségem,meghálálom​:grin:

9 kedvelés

Nem bírtam ki, betöltöttem! Így egyenlő arányban, kb 20 percesen: édeskés, kevésbé mentolos, a Heisenberg jellegzetes hűsítős-mentolos ízét elnyomja a Red édeskés világa. Inkább a bogyós gyümi jelleg dominál. Halvány Pinkman érzet, de picit “sósabb”-semlegesebb, és fűszeresebb kivitelben. Van egy kis Halls cukorka aromája is, enyhe keserűséggel.

7 kedvelés

Ne tudd meg mennyi munka volt! Szakirodalom, előkészület, eszközök. Áhhhhh. :rofl: :rofl: :rofl: :wink: :wink: :wink:

8 kedvelés

Nyáron nekem még a kaktusz-citrom szokott jól esni,bár az a bígmouthtól,de nem koxol​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Kutya jó íz, de picit több citrommal még nyamibb! Csak tudnám anno milyen citrom aromát toltak a kezembe a kölykök az ízesítéshez. De ők maguk sem tudják… :wink:

6 kedvelés

Az is van olyan, mint a Citrom illóolaj :rofl: :rofl:. Bátor barátunk nem szórakozott, nem volt elég citromos a likvid, szemrebbenés nélkül nyomott bele pár cseppet belőle. Mert ugye az is aroma… Azt hittem viccel… De nem. Na az jól sikerült keverés volt.

7 kedvelés

Akkor nem csak mi vagyunk kisérletező kedvűek​:joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

Állapotjelentés: egy éjszakányi pihentetés után a “fertelmes lé” :rofl: meglepően változott, a hűsítő erősebben érezhető, az íz a mentolosabb vonalra ugrott. És ami különösen kellemes, olyan TH keletkezett, ami erősen arra sarkall, hogy belefröccsenjen az ezen a téren családunkban gyengébben teljesítő Voopoo PnP tankba. Lehet, megvan a nyerő kombó hozzá? :heart_eyes: :wink:

4 kedvelés

Tudtam én,hogy faxa lesz s remek leves​:joy::joy::joy:

5 kedvelés

Szóval miért is nincs nevető reakciógomb?:wink:
:joy::joy::joy:

Nagyon jókat derültem​:slightly_smiling_face:

A Red Astaire(nem tudom már,hogy kell írni)melyik gyártó)

7 kedvelés

Az a lényeg, hogy jót derültél! :heart_eyes: Ez a legjobb reakció :rofl: :rofl: :rofl:

T-Juice (TJ) a gyártó.

7 kedvelés

Ha beindul a business, a névhasználatért dobom nektek a moneyzuhatagot. Részletletagadási szerződéssel. :rofl:

6 kedvelés