Heisenberg

Sziasztok,ki hány % ban keveri a heisenberg aromát? Mert 10-20% között írják pl sima vg alappal keverném majd be,ki hogyan ajánlaná? Köszi szépen a válaszokat előre is.

4 kedvelés

Szia Szabolcs!
50/50 alappal 10-12% között. Miután nagyon szeretjük, így nem gond, ha erősebb vagy épp picit gyengébb. De előfordul, hogy csak 8-9, ha épp kevésbé “akaratos” liquidre van szükség éppen.

6 kedvelés

Egyensúly alapom van, abba 10%-osan kevertem egyszer mikor véletlenül vettem egyet. :sweat_smile: VG-ben úgy hiszem 15% szükséges. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

köszi nektek gondoltam én is rá 15% ban lesz majd kipróbálva.:grinning:egyszer már volt szerencsém ehez az aromához de úgy le nyomta a torkomat hűsítővel mert nagyon hűs cucc ez amúgy de az asszonynak pont jó lesz ő szereti a hűs aromákat.

7 kedvelés

Nálunk most jelentkezett egy eddig nem észlelt probléma, egyre kevésbé tolerálják más aromák a Heisi maradványokat a tankban. Egy furcsa, kellemetlen fémes utóízt tud gerjeszteni ha “rátöltünk”.

7 kedvelés

Én pont emiatt nem szívom a heisenberget, pedig több mint egy évig csak azt szívtuk ! :+1:

4 kedvelés

Sziasztok​:grin:Eddig nem próbáltam én sem a Heisenberget,de ma rendeltem 30 ml aromát.A kérdés a következő: milyen ízű,a red astairehez képest?Mire számítsak?:joy:

1 kedvelés

Attisom mentol, “feketeszőlő”, pici ánizsos jelleggel. Én annak ellenére a rajongója vagyok, hogy az ánizzsal a világból ki lehet űzni egyébként. Elég erős lehet a mentol elsőre. Minél többet áll, annál finomabb lesz. De akár azonnal is pöfizhető! Remekül viseli az utókeverést is, hígíthatod vagy épp koncentrálhatod kedved szerint nyugodtan.

5 kedvelés

Köszi az infót​:grin:Sokat nem xarolok a keveréssel a red astairenél sem,szemre megy a dolog és ahogy megkevertem,megy is a tankba​:joy:

6 kedvelés

Na helló:grin:Jelentem megérkezett a Heisenberg meg az új csomagolású szerelmem,a red astaire​:grin::heart_eyes:A heisent 10%ban kevertem,70/30 vg többletes alappal.A blottóban fura módon alig mentolos,inkább a gyümölcsok dominálnak,de rdaban is ki fogom próbálni.Ez kérem szépen ugyanúgy,mint a red astaire,első szívásra szerelem​:heart_eyes::heart_eyes::grin:Ugyanaz,csak ez nem piros,hanem kék gyümölcsös​:grin:

10 kedvelés

Hehehe a kezelés eredményes volt! Heisenszerelem :grinning: :wink: Egészségére Ketteske! Vagy igazi kórházi nyelven: jó lesz az Csuka bácsi! :wink: :rofl: :heart_eyes:

8 kedvelés

Tudtam én,hogy jó lesz ez​:grin:A gyógytorna lejárt professzor úr,de itthon minden reggel és este rászánom azt a félórát​:grin:Nagyon sokat javúltam,csütörtöktől megyek melózni,persze csak óvatosan​:grin:

7 kedvelés

Ha megtudom, hogy erőlteted magad melóban… Nos akkor pillanatok alatt romoljon meg az összes likvid a polcon! Dolgozni csak pontosan szépen, ahogy a csillag megy az égen! Neked kiegészítve azzal, hogy: lassan és kizárólag csak azt, ami és amíg jólesik!!! Jöjjön elő a súlyallergiád! :heart_eyes: :wink: :+1:

5 kedvelés

Jaja,odafigyelek,meggondolok minden egyes mozdulatot​:grin:Megpróbálok nem a tetőre mászni már az első nap​:joy::joy:De szerintem elheggesztgetek a műhelyben

4 kedvelés

Arra gondoltam,hogy kereket szerelek az amúgy is ultrakönnyű járókeretre​:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Azt elfelejtettem,hogy természetesen gőzhajtású lesz​:joy::joy:Jelige:"dual dl esek előnyben":joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Szia!

Rendeltem én is egy heisit a régi szép idők emlékére.
Hát ez sajnos már nem olyan mint a régi :frowning: 10% 70-30 mint nálad, de szét marja a torkom a szerencsétlen menthol :grinning: TPP kazanban szívom, ez így nekem szivhatatlan. :frowning: RTA-ban remélem a régi jó ízét fogom érezni

4 kedvelés

Hali.Ahogy írtam,nekem a blottóban alig mentolos,bár lehet azért mert felváltva szívom a red astaire el,az nekem mentolosabb.Lehet keverek össze a kettőből 10-10 milit,szerintem nem lehet rossz,mert mindkettő mentolos-ánizsos-gyümölcsös​:joy:Egyébként én eddig nem szívtam heisenberget,ez az első keverés belőlle​:grin:De állandó lesz a piros mellett​:grin::heart_eyes:

4 kedvelés

Örülök hogy neked bejön :grin:

A red astaire nekem is kedvencem, az szerintem kevésbé mentolos mint a heisenberg. Valamit osszekutyultak nálam :rofl::rofl:

5 kedvelés

Dehogyis​:grin::joy:Mindenkinél más,semmi gond veled​:joy:

3 kedvelés