Köszönöm szépen! (Nem is tudom, hogy hálálhatnám meg.)

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
Még egyszer mindenkinek köszönöm az ajándékokat, és az azokon kívül is a csomagokba beletett extrákat. Észre vettem már mindjárt elsőre, hogy a Dvarw- okhoz gyanúsan sok AFC betét van. Rájöttem, hogy a gyáriakon kívül valaki a csomagba csempészett még egy tízes garnitúrát. Na ez a csípőfogó is néhai volt főnököm, itteni becenevén az Óriás, amikor nála dolgoztam, ehhez hasonló fogóját fővesztés terhe mellett bízta rám, úgy vigyázzak rá. De tényleg ez is, amit kaptam, precíz, borotvaéles, nem hiszem, hogy olcsó volt. A Berserker is talán túl van tömve. Vagy gyárilag ennyi tartozék jár hozzá? Bocsánat, akitől kaptam, ezt inkább egy olyannak ajánlanám, aki multifilteres cigarettákat szívott, és nem zavarja, hogy ennyire szük, amúgy kiváló, és teljesen új. Arra kérlek benneteket, ne sértődjetek meg, ha valakinek a küldeményét dícsérem a másik rovására. Mindennek nagyon örülök, de egyszerre se használni, se dícsérni nem tudok mindent, mert ennyi mindenből már válogatni kell. Ez arra is vonatkozik, aki az akkumulátorokat küldte, aznap még örültem azoknak is, de másnap meg kaptam egy újabb csomagban 11 darabot, köztük 9 darab 3 Amperórásat.
A By-ka V7 meg az első helyen áll, azt használom a legtöbbet, sajnálom hogy így járt, de azért még minden nap azt használoma legtöbbet, és várom haza a V8-at.
Apropó, a liquidek. Azokból is orgia van. Journey Discovery dohányos egész garnitúra, Black note szintén legalább vagy fél tucat, készre keverve, azokon felül is még néhány bontatlan. Azhad’s Elixirs Signature1000, és Old times, jó pipaillatúak, már bekevertem őket. A szomszéd vendége nem látott engem, de megdícsérte a finom pipaillatot. A French pipe (Asszem Discovery az is) Jó lesz tényleg vigyázni, met rá van írva, hogy 18 mg/ml nic -el van keverve. A villamos, az is Journey, most vettem észre. Feleségemnek nagyon büdi, azt kint szívom a szabadban. Van még egy olyan is, hogy La Tabaccheria, meg még fél tucat tíz milllis flakon egyéb. Meg egy nagy flakon talán USA mix? A villamoshoz öntve reakcióba lptek egymással, megfeketedett, de majd kóstolom tisztán, ha lesz tisztáramosott tankom.
Drótokból is 11 guriga, van miből válogatni. Vatta 6 vagy 7 csomaggal úgyszintén bőséggel. Még egyszer köszönöm Nektek mindent, és bocsánatot kérek, ha valakit valamivel megsértettem.

JA @Peva71 Hófehérke (Innokin Z80) kimaradt. Nagyon kellett már ennyi kazánhoz egy mod is. Már annyira magamévá tettem, hogy elfelejtettem megemlíteni. Nélküle ezzel a sok kazánnal nem sokra mentem volna. A Teslacigs Pokert töredelmesen bevallom, meg kellett fúrnom. Igaz, több,mint 1 év után, a sok ki- betekerés megártott neki. Az 510 csatlakozó elkezdett forogni. Szétszedve meghúztam a anyáját, már 3x. Minden alkalommal már aznap visszalazult. Kapott pillanatragasztót is. Az is lepergett róla, és tovább forgott, már a vezerék is leszakadt. Igen, megfúrtam, kapott egy lemezcsavart a szélébe, hogy ne forogjon. Sülyesztve, hogy nem áll ki a feje. Remélem, most még sokáig jó lesz.

5 kedvelés

Használd egészséggel, örülök ha hasznodra válik!

6 kedvelés