Köszönöm szépen! (Nem is tudom, hogy hálálhatnám meg.)

A születésnapomra ideért a csomag.
szulinap025
Nem is tudom, hogyan köszönjem meg.
köszönöm-szív
A bőség zavara. Vagy a zavar bősége? Hogy is mondjam? Ennyi mindent? S mindezt nekem? Mivel érdemeltem én meg? Szóval ideért. 14 név az üdvözlő lapon. Meg esetleg, aki lemaradt. János @Janos_Groszeibl a postás szerepét töltötte be. Övé lehetett a doboz. Amíg a kibontásával vergődtem, még arra is gondoltam, nem -e egy komplett szerszámgépet küldött, miért olyan nehéz ez a csomag?



Elnézést a kuplerájért az asztalon. De én már a felénél is elvesztettem a fonalat? Mi minden van itt? Nem is élek annyi ideig, mire ezt végigpróbálom. Ja, van benne 2 By-ka V8 palást is Discovery RY4 társaságában. Majd megmondom a kölöknek, szerelje össze, és használja, vagy cserélje nálam másikra. Van egy komplett V7, vagy négy Dvarw is, nem tudom még melyik klón, vagy nem, lehet, hogy ez is, az is, majd kiderül. Ulton, Berserker mini, és RDA-k, amiket nem tudom, hogyan kell szétszedni sem, de majd idővel… Rengeteg huzal, vagy 11 különböző féle, vatták, egy csípőfogó, az sem olyan egy-kétezer forintos, hanem vagy 15-20 x annyi. Innokin Coolfire Z80 mod, és 2 új Samsung akku. Valami pipaszár szerű hosszú driptip, rengeteg prémium aroma, és kikevert likvid is megszámolhatatlanul rengeteg. Nos mindent felsoroltam?
Akkor menjünk ki, és pöfékeljünk egy jót. Majdnem nem tudtam, de összevakartam a még használható akkumulátorjaimat. Gondoltam is, mi lesz velünk, ha egyszer minálunk is szétlőnek mindent, vagy egy napvihar miatt nem lesz áramunk? Az új akkukat feltettem tölteni, ugyanis azok 30 % -ot mutattak. amikkel munkában voltam, azokat meg elég jól lemerítettem. Sajnos az egy akkus modok low battery felirattal tiltakoztak a használatba vétel ellen, csak a @Baki által még régebben küldött Teslacigs Poker mentette meg a helyzetet, mert az a 2 akkus mod még az állítólag lemerültekkel is 44 %-ról indult. Na de az új akkuk ha egyszer feltöltődnek, akkor nem lesz ilyen gond. Jó izmosaknak tűnnek, vannak vagy 3 Ah -sok.
Választani kell valami levest is. Naná, hogy az újakból. Azért kaptam. Most hirtelen se tekerni, se keverni nincs kedvem, szerencsére a Siren tankom tegnap vattáztam. Azt a keveset, ami még van benne, vissza az üvegbe. Lássuk, mi is van? Discovery Old captain, jó nagy adag, készre keverve, na ezt megkóstoljuk. Finom volt, még ilyen igazi jó pipadohányt a valódi pipából se szívtam soha. Tényleg nagyon jó ez a Discovery sorozat, a dohánykivonatos aromák mellett ezeket is valódinak érzem, egyáltalán nem popcorn ízűek, hanem jó zamatos valódi dohány ízük van.
Még egyszer köszönöm szépen a társaságnak a nagyon sok mindent.
Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok. (Bejön az asszonypajtás: Na most hová teszed ezt a rengeteg izét? Az élet árnyékos oldala elnézést.) Majd keresünk nekik helyet.
Na akkor mindenkinek kellemes gőz izélést kívánok.

18 kedvelés

Boldog szülinapot és Boldog ünnepeket kívánok!

11 kedvelés

Boldog születésnapot és kellemes ünnepeket kívánok! :slightly_smiling_face::gift::clinking_glasses::birthday::tada:

11 kedvelés

Gőzben gazdag szülinapot vapertárs,és kellemes ünnepeket :hugs:

9 kedvelés

Happy Birthday GIF by Mumbai Indians

És boldog karácsonyt :kissing_heart:

10 kedvelés

Jó egészséget és sok-sok öröt a vépeléshez!
Boldog születésnapot és kellemes ünnepeket!

8 kedvelés

Sok boldogat! Ha valami nem tudsz, akkor van valami véper oldal, ott biztos segítenek. :grin:

Smoke Smoking GIF by kirun

9 kedvelés

Boldog szülinapot Feri!

9 kedvelés

Nagyon sok boldog születésnapot, és boldog karácsonyt!

8 kedvelés

Boldog ünnepeket kívánok! Használd olyan örömmel, mint ahogyan gyűjtve lettek. :slight_smile:

8 kedvelés

Igen, azokat az RDA -kat szétszedni, megszerelni, és nyakon önteni hogy kell? Még sosem volt olyanom. De nem most azonnal, ha valaki, aki ért hozzá, megköszönöm, ha tájékoztat. Ott az a sok kazán is. Ma még nincs kedvem tekerészni, vattázni, csak kóstolok, de azt is van mit. Nem is tudom, melyikkel kezdjem?

7 kedvelés

Nehogy nic túladagolás legyen a vége a sok kostolásnak…csak szépen beosztva
Tesztelésnél hajlamos az ember akár 3x gyakrabban szipákolni mint amúgy…úgy, hogy fel sem tűnik, csak mikor remegni kezd kezünk lábunk.

Na és az üdvözlő lap. Csak felteszem ide. Nektek is kívánom mindenkinek:



A következő áldozat: A kék villamos:

@Vaperina_Kinga a Galaxies azóta is minden napos használatban van nálam. Most az újonnan kapott modra tekertem. A saját gyártmányú driptippel, mert a Sirenhez hasonló hosszúságút akartam rá tenni.
A kék villamos. Itt sokan kedvelik, én nem mertem még belenyúlni, mert nem tudtam, mivel asszociáljam. Olyan állat nincs, növény sem, se nem eszik nem isszák. De azért furdalt a kíváncsiság. Gyerekkoromban voltak nálunk olyan villamosok, amiken volt hamutál. dohányozni már akkor se volt szabad a villamoson, de a régi kocsik emlékeztettek egy olyan időre, amikor még lehetett. A vonaton viszont voltak dohányzó szakaszok még sokáig. Na, amikor én egy olyan kupéba szálltam, ahol már vágni lehetett a füstöt, és én is rágyújtottam a Symphoniára, na olyan érzést idézett fel bennem a kék villamos likvid szívása. Még van itt sok olyan, amit még nem ismerek, hová írjam az értékelést róluk, ha eljön az ideje?

7 kedvelés

STNG-m van.A modra felrakva tudod levenni a palástot.A többi adja magát!

Szerintem külön posztokba értékeld…

1 kedvelés

STNG-m van nekem is. Szerintem egyszerűen nagyszerű! Squonk mod hiánya esetén, tekerés után sapka lekap, csepegtet és élvez.( Ezt sikerült eléggé félreérthetően megfogalmaznom,de remélem senki sem érti félre! :joy::joy:) Nagyon intenzív ízek, és mínusz 10-ben is szívható,kellő csepegtetéssel.

Hm. Ez a Discovery Old Captain elég ütősnek tűnik. Van neki TH -ja is rendesen. Melyikőtök keverte? Hány mg/ml? Na, ha majd csuklok tőle, leteszem. Amikor megnyaltam az elcseppent nicotine boostert, attól is csuklani kezdtem, mint a nagyon erős paprikától. Nem csak kóstolok, írogatok, szkennelek, mert kaptam egy hiánypótlást a kincstár kéri az elbocsátó határozatot a munkahelytől a nyugdíjkérelemhez, vacsoráznom is kellene, bevenni a vérnyomáscsökkentőimet, meg pakolni, nem tudom, hova? Lehet, hogy ma még kinn marad minden az asztalon. Szerelgetni majd akkor fogok, ha itthon leszünk a téli szünetben. Azután még lesz egy kis felmentési időm, amit le kell dolgozni, utána majd meglátjuk, ha megérem.

7 kedvelés

Le a kalappal a csoport előtt!

8 kedvelés

Szia! Állítólag azt hallottam, hogy a Cthulhu rda használatra kész.
Frissen van tekerve, le van égetve és tiszta új vatta is került bele. Csak meg kell áztatni és már lehet is pupákolni. :kissing_smiling_eyes: :dash: :dash: :dash:

1 kedvelés

Boldog születésnapot, @Mefeca és nyugis, kellemes ünnepeket!

És mindenki másnak is. :evergreen_tree::hugs:

3 kedvelés