Köszönöm szépen! (Nem is tudom, hogy hálálhatnám meg.)

Boldog szülinapot Feribá és kellemes ünnepeket is :grinning:

3 kedvelés

Boldog születésnapot és gőzben gazdag Karácsonyt! :blush::birthday::evergreen_tree:

4 kedvelés

Boldog születésnapot és kellemes, boldog ünnepeket kívánok! :hugs:

7 kedvelés

Boldog szülinapot és finom gőzökkel, békességgel, boldogsággal teli ünnepeket kívánok!

4 kedvelés

@Mefeca boldog születésnapot, kellemes karácsonyt, a fa alatt egy csomag egészséget, boldogságot, nagy gőzöket! :birthday: :christmas_tree: :dash: :dash:

3 kedvelés


Azt mondhattátok volna, húzni kell, és nem tekerni. :grin: Csak 2 O-gyűrű tartja fogva a tetejét. Még jó, hogy rájöttem. A Cthulhu valóban készen állt a bevetésre. De csak miután rájöttem, hogy az egyik Dvarw is meg van tekerve, csak vattázni kell:

A Dvarw ki lett próbálva, nem rosszabb, mint a törpe, csak sokkal több fér bele. Ekkora térfogatnál már mindegy, hogy alultöltős. Fél napig kibírja egy töltéssel. Előnye az alultöltésnek, hogy akár tele tankkal is újra vattázhatod, ha úgy jön ki a lépés. Nem kell kiüríteni, mint a Bykákat. Viszont a vattázás terén a Dvarw mindegy faktora hatalmas. Szinte mindegy, mit teszel bele, és nagyon könnyű vattázni.
Ma meg megtekertem az Ulton nevű kis tankot. Az is jól hozza az ízeket, mint a hasonló kicsik. Hátra van még a Berserker mini, az is egy kurrens vaper tank. Majd valamikor sorra kerül. A V7-tel meg megvárom, visszakerül -e hozzám a v8? Akkor majd összehasonlítom őket. Első ránézésre nem sok különbség van,a v8 bal menetes fedelén kívül. Dvarw meg van már egy kazallal.

5 kedvelés

Ferikém amit te Ultonak hívsz az a Noi nevezetű az ulton úgy mond a klónokat gyártó cég márka neve. Jó ízeket használd őket sokat!

3 kedvelés

A Dvarw az meg kopasz, egy betű sincs rajta. Érdekes, a kis törpének minden porcikáját feliratozták. Viszont aki küldte, olyan 1 ohmot tekert bele, hogy műszert lehetne hozzá kalibrálni. A doboza meg hologramos. a többit meg még nem bontottam ki.

3 kedvelés

Nem bontogattam ki őket de Dvarwba a v1 eredeti sem volt össze firkálva

Végül is nem az a lényeg, mi van rá írva, csak jó legyen. Csak meglepett, hogy a kis törpe klónt meg agyonra gravírozták. Viszont jók az illesztései annak is. Könnyen nyílik, nem szorul össze, jól zár mindenhol.

3 kedvelés

Remélem az összes cucc amit kaptál elfogadható állapotú és minőségű…

Ja a kék kupakos barna flaskával óvatosan abba az van ami rá van írva…

Tökéletesek. De minek annyi? Ez rengeteg cucc egyszerre. A levesek is mind prémiumok, de asszem sohase érek a végére, annyi van. Na meg aki a Discoveryket bekeverte, jól be nikotinozta. Igaz, csak 5 mg van ráírva, de nem vagyok hozzászokva. Lehet, hogy azért számított nálam, az AFC -knek hány lyuka van, mert nagyon gyenge leveseket kevertem. Azoknál már minden apróságnál megérezni, hogy kevés az íze. Amiket kaptam, azokat viszont bármiből szívom, van erejük.

2 kedvelés

Nem erre mondják azt, hogy:. Az asszony beszél belőled? Vagy ez nem az? :joy::joy::joy:
Azért annyi, hogy minél többet tudj kipróbálni! Drukkolok, hogy megtaláld azt amelyiknél elönt a boldogság.

5 kedvelés

Ha még a fejfájásom és a náthám is csillapodna, biztos jobban tudnám élvezni a leveseket. Bár biztos nem covid, mert érzem az ízeket. Csak levegőt nem nagyon kapok az orromon. Pedig már le kéne szokni az orrcseppről. Lehet, hogy a Novorin orrcsepp miatt is vagyok érzékenyebb a nikotinra. Az a sok tank, meg tekercselhetem reggeltől estig. Igaz, 12 tekercs huzalt is azért kaptam hozzájuk. Hogy melyik a legjobb? A legjobbnál is lehet még jobb? Igazán nem tudom eldönteni, még azt sem, hogy most melyiket vegyem elő. Összevissza cserélgetem, de mindegyik jó.

6 kedvelés

A covid manapság már nem nagyon jár íz és szaglásvesztéssel. Nekem legalábbis nem volt ilyen problémám 3-4 hete. Az orrcsepp helyett ajánlom az orrmosást, öblítést sós vízzel.Nem vicc. Szarul hangzik, érzésre is olyan, de jobb mint bármi

3 kedvelés

Csináltam én máskor, de nem ürül most semmi, csak dugulásom van, és már 2. hete nem múlik. Érdekes, máskor, amikor folyt az orrorm, mint a vízcsap, hamarabb elmúlt. Színes taknyot meg már régen nem láttam, az állítólag a baktériumos felülfertőződés jele, de a propilénglikol fertőtlenít. De mégse akar javulni. Megpróbálom a sós vizet, hátha kihoz valamit. Mert amúgy, amit a zsebkendőbe fújok, átlátszó. Inkább csak csepegtetés után van, későbbre beszárad, de mindig bedugult orral ébredek. Vitaminokat, amióta van ez a covid, szedjük a feleségemmel, 1000 mg-os C vitamint, és a D vitamint is minden nap.

2 kedvelés

Na, öblítettem. Kicsit töményre sikerült. 1 mokkáskanállal 2 cent vízbe. Most meg folyik. Remélem kihozza, és elkezd javulni.

2 kedvelés


Nos? Lassacskán össze lesz szerelve mindenki. By-ka V7 ma hajnalban háromkor, az üveg ablakos Dvarw meg tegnap. Rájöttem, hogy nem mind egyforma. Ehhez még 10 tartalék AFC is járt. Nehezen találtam meg az igazit. Akkora káosz van még a gondolataimban is, mint itt a műhelyasztalomon. Egy egész vagyont küldeni nekem a semmiért. Mikor olyan beszólásaim is voltak, amiért más fórumból már rég kipenderítettek volna. Igen, ilyen vagyok. Néha kiállok a tévedéseim mellett is, amíg meg nem győznek az ellenkezőjéről. De ahogy @Ispy mondta: “Itt, ami tegnap igaz volt, holnap már nem igaz”. Valahol össze kellene gyűjteni az itt szállóigévé vált mondataitokat is.

Már nem mondhatom azt, hogy nincsen kazánom. A V7 -tel is feltettem az i -re a pontot. Gyerekek, azt én nem tudtam, hogy ezekhez is léteznek különböző hosszúságú palástok. Idáig azt sem értettem, minek a tartalék kémény. Azután, hogy a másik mellé tettem, leesett az érme. Ez a V7 olyan, mint az új. Ezt senki nem használta még? Na meg az, hogy mindegyik kazánhoz nemhogy az összes tartozéka megvan, de némelyikhez még extrák is tartoznak, ez meglepett. Szóval mindegyiknek a kibontása, összeszerelése egy újabb meglepetés volt nekem.

A levesek, aromák, huzalok, vatták és egyéb tartozékok visszakerültek a dobozba. Onnan húzogatom elő, mint egy bűvész a nyulat. Nem kaptak engedélyt a szobába vitrinbe tenni, de jobb is, mert itt töltöm az akkukat a modokhoz, innen indulok gőzölni, a műhely asztal alatt legalább kéznél vannak. Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek, aki beleszállt, de mit tudok én nyújtani érte nektek? A jó Istennek biztosan van még valami szándéka velem, hogy itt vagyok ezen a sárgolyón, de még igazán a helyemet sem találtam meg ebben az életben, pedig lassacskán vége lesz. A száz éveseket már címlapon hozzák. Kóbor János meg 70 évesen jobban nézett ki, mint én 65 évesen, ő mégis már odaát van.

7 kedvelés

Ne kételkedj bennünk, Ferenc. :slightly_smiling_face: Amit írunk, az úgy van, nem azért írunk bármit is, hogy bántsunk, vagy azért, hogy azon agyalj napokig. Hanem azért, hogy fejlődj! Mi számítunk Rád! A Vaperinán helyed van! Ahogy mindenkinek! Szívből örülök, hogy ráeszméltél a hibáidra és hatalmas tisztelet azért, mert képes vagy változni! Hogy miért kaptad? Hát ezért (is)! Mégegyszer nagyon boldog karácsonyt és utólagos születésnapot! :hugs::kissing_heart:

U.i.: Mindenben az van, ami rá van írva!

7 kedvelés