Köszönöm szépen! (Nem is tudom, hogy hálálhatnám meg.)

Szia Kinga! Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Én is kívánom a Boldog Karácsonyt nektek, bár láttam, van annak is topik. Nekem meg még időm. Tegnap bejgli, ma halászlé, holnap kalácsom. Ja, Karácsony. Holnap ebédre jönnek a gyerekek, és már szaladnak is tova Mélykútra a nászomékhoz. Gondolkoztam azon is, indítok egy topikot az OFF-ba, de már meggondoltam. Azt, hogy Zöld erdőben jártam, elnézést nem locsolkodni jöttem, csak beleszaladtam az erdőbe annak idején azzal a BY-ka V8-cal. Nem láttam a fáktól az erdőt. Még egyszer elnézést @Janos_Groszeibl Jánostól, ha volt valami nézeteltérés bika ügyben, de tényleg ez az én V8 -am annyi sebből vérzett, hogy már az is csoda, hogy feltámasztottam. Sehol semmi jó tömítés, sőt az AFC -k valószínűleg a klónozók hibájából, rövidre sikerültek. Úgy, mint én a szúnyoghálót 65 centi szélesnek mértem, de 55 cm-re szabtam. Azután vissavarrtam a levágott részt varrógéppel. Nagyon úgy néz ki, hogy nem a lyukak száma a fontos, hanem a távolsága. Most is látom a V7 -en. Ennek 1 milliméterrel magasabb a levegőző betétje. Nem kell a huzalt lefelé erőszakolni, nem folyik meg. Mindez megszűnt, a V8 -on is, amikor barkácsolni kezdtem, csak az általam gyártott pin 1 milliméterrel magasabb lett, és csodák csodája minden megjavult. Tehát nem a furat formája miatt, de az a klón selejt volt. Klónnak árulták, nem titkoltan, meg azt is leírták, hogy agyongyötört, ezért volt olcsó.

4 kedvelés