Köszönöm, esetleg aki felismeri


Mármint mindenkinek mindent. Látszott a csomag tartalmán, hogy különös gonddal lett megválogatva, ügyelvén arra, hogy én miket szeretek. Legalábbis olyan egy sem volt közte, ami nem ízlett volna.
-A képen látható palack tartalmáról csupán annyi volna a kérdésem, hogy származási helyet közölne velem, akár privátban, ha nem akarja feladni magát a küldője. A meglepő a mennyisége, ez volt a legnagyobb palack a csomagban. Azt látom, hogy valamilyen USA mix valahonnan, és 3 mg/ml nikotin, csak azt nem, hogy honnan?
Amúgy mint látszik, fogyogat, eskü, én szívtam el, ki nem öntöttem belőle egy cseppet sem. Egész vállalható, sőt jó. Ezzel-azzal kevergetve meg még kiválóbb. Hozzájárult ő is ahhoz, a többiekkel együtt, hogy negyed éve már semmit sem rendeltem sehonnan, mert annyi van, hogy még mindig nem fogyott el minden. Sacc per kábé egy fél év biztos, amíg még lesz szívni valóm, addig is már gondolkodom, melyik mennyire lett a kedvencem. Még egyszer mondom, az összes aroma ízlett. A többieknek is köszönöm a többit.

5 kedvelés

Így már te is tudod Feri bácsi hogy vannak jó,vagyis jobb aromák mint amit eddig szívtál :smiling_face:mi is próbálkoztunk,próbálkozunk keresni finomakat.
Ezért jó ez az oldal,mert lehet megelégednék a gyümölcsös vonallal ha nem találtam volna jó leírásokat aromákról :hugs:

3 kedvelés

@Mefeca Eredeti Hangsen USA mix aroma :slightly_smiling_face:a legjobb. Nekem sajna a 3 mg nagyon kevés, a DL vonal meg nem vált be. Használd el egészséggel.

4 kedvelés

USA mix. Meglepődnék, ha a küldője azt írná, hogy Inawera. Igaz, azoktól is csak az USA red volt büdös. De ennek kimondottan jó az illata. Az íze is. Kicsit semleges, de Journey French pipe, vagy Azhad’s signature 1000 -el keverve az egész mix teljesen olyan jó, mintha analóg dohány volna. Latakiával még nem is próbáltam, de mielőtt még múlt időben beszélünk róla, kipróbálom.

2 kedvelés

Én is MTL-ben szívom. Vadítom egy kis dohánykivonattal, úgy az igazi. Mert akkor karakteresebb lesz, bár magában is szívható, nekem is úgy nem elég karakteres.

1 kedvelés

Hazai boltban nem kapható? Azhad’s -sel egész jó párost alkot, a kék villamost viszont befeketíti. (Abban lehet valami, amivel reakcióba lép. Igen, kevergetek mindent mindennel is de előtte megkóstolok magában is mindet.)

A french pipe magában is finom,és az Old Captain is :wink:én szeretem

2 kedvelés

Itthon nem tudok, sőt elég nehéz kintről is.
Hangsen, Hangda aromák.

Finom volt sokat elpöfentettem belőle gondolkodtam is ,hogy nem adom… :slightly_smiling_face:

Persze. Kóstoltam őket, finomak, csak nagyon sok nikotinnal kaptam őket. Amiket kaptam, 18 mg/ml nikotinnal jöttek, ami sok nekem, muszáj volt hígítani. (Az összes Journey a csomagban ilyen erősre volt keverve.) Ha üres alaplével hígítom őket, amit csináltam is, akkor még aromázni kellene, hogy ne legyen íztelen. Egyik gondolatom az volt, hogy a 3 mg/ml USA mix-el keverve olyan 10 mg/ml körülire hígul, attól már nem esek le a székről. A Journey Discovery -ket azért nem is értékelem itt külön, mert a sok nikotintól az aroma eredeti ízét nem lehet pontosan kielemezni. Jók, de én az előbb említett okból tovább hígítottam, ennyi a történet.

Akkor nem kerül a bakancslistára. Se nem olcsóbb, se nem könnyebben beszerezhetőbb, mint az olasz dohánykivonatok, akkor már nem is éri meg ezzel hígítani őket. Csak így, hogy ajándék volt, érdemes volt kipróbálni, mivel keverve milyen ízt ad. A fő gondolat az volt, hogy ez nem kokszol, a kivonatosak is jobbak vele keverve, mint üres alaplével. Az élménnyel lettem gazdagabb, van ezen kívül jó néhány jól bevált kevergetésem.

Az old captaint én a full moonos ibolyás vattacukorral fűszereztem, mert a műdohány számomra tömény méz ízével így egy török desszertekre emlékeztető valamit kaptam :smiley:
Csak 5-10 % kell bele, az az ibolya íz magában nagyon gyilkos…dehát a fűszereket se magában nyalogatod el. Ja és hűsítő menteset használtam, az fontos.

Ok, de akkor megoldottam neked a márkát :slightly_smiling_face:
Finom volt még a Camel, T5, Ry4 is tőlük.

Sajna nehéz beszerezni, pedig a legcsodásabb sárgadinnye aromát is tőlük szívtam anno.

Erről írok. Ez is egy élmény. Valamit megkóstolsz, és valamit hiányolsz belőle, ami a másikban meg túlteng. Kipróbálod, mi lesz ha összeöntöd, és a várakozáson felüli finom a végeredmény. Persze ízlések és pofonok… De ezért érdemes kevergetni. Mindegyiket, amikor először kóstolom, osztályozom, édes, keserű, illatos, pikáns, utána az elképzelt íz egyensúly alapján öntöm össze, és kóstolom.

3 kedvelés