Kóstoltad már? Ajánlom mindenkinek! ❤️

Sziasztok! Sokat voltam németországban, sokat vagyok is, és úgy hozta a sors, hogy egy helyszínre visszajutottam!
Kb 4-5 éve betévedtem egy vape szaküzletbe, aminek a neve Dolchefumo volt akkor!
Az első cigarettámat itt vettem, egy Eleaf I just s keszüléket!
Kaptam egy szilikon driptipet az üzletben, és egy kicsi alap mod-ot! Ha jól emlékszem, Kangertech topbox mini volt. :thinking: Odamentünk egy pulthoz, millió tank, megtöltve liquiddel!
Szilikon szipka bele, és kóstolj!
Itt lettem szerelmes a desszert ízekbe :heart::heart::heart::heart:

Valami elképesztően, hihetetlenül, mennyeien, csodálatosan, káprázatos! :heart::heart::heart:

Az ízlelőbimbóimnak orgazmusa volt, az agyam eldobtam, és álltam ott már a majdnem üres tankkal… nekem ez kell! :heart::heart::heart::heart:

Hogy mi ez? Kéremszépen ez a…

Igennnnn Milkman churros!

Aki szereti a desszert ízt, annak kötelező! :heart_eyes:

Az üzlet megmaradt, de a feeling már nincs meg!

A neve már nem Dolchefumo, csak simán E-cigarette, mint egy nemzeti dohánybolt :worried:

“Kár hogy a jó dolgokból, nem marad semmi”

Szóval! KÓSTOLTAD MÁR? :yum:

Szép napot kedves mindenki!

13 kedvelés

Szia! Régen sok milkmant-t rendeltem az angoloktól, amíg úniós volt, én nagyon szerettem, jó minőségű aromákat gyártanak, bár a szóban forgót nem próbáltam! :wink:

7 kedvelés

Honnan érdemes ezt rendelni? Szimpinek tűnik, érdemes megpróbálnom :slight_smile:

1 kedvelés

Én a kumulusvape - en találtam…

4 kedvelés

Szia! Én akkor vettem ott! Még tejeskocsi volt a logó…
Ma már tejes doboz!

Őszintén?
Nem rendeltem azóta, mert félek hogy ez az emlék, ami szinte beleivódott az ösdzes érzékszervembe, semmivé lesz!

Ez az én ízem, én churrosom örökre :hugs::heart::heart_eyes:

Szóval nemtudom! Biztosan van pár hely :upside_down_face:
Sajnálom higy nemtudok segíteni ebben!

Jézusom mennyit beszélek :grinning:

2 kedvelés