Köhögök az új rta tankomtól

Volt egy ilyen alaplé. Rá van írva a cmikéjére, hogy mi van benne. De egyébként se gyártás, se lejárat, se gyártó, semmi. Mintha otthon nyomtatnám a tintasugarason.

Ez nem az…ezen rajta van minden ami kell

1 kedvelés

Nem az, de nem is tőled kérdeztem :rofl:

1 kedvelés

Igen, ez a juicyvapes alaplé.

nekem nincs nem is volt bajom a jucyvapes alap lével mtl ben tolom semmi bajom nem volt eddig.:wink:

1 kedvelés

Komolyan, olyan boltokból szerzitek az alapot, amikről még nem is hallottam. liquidhall-tól 3 év alatt soha nem kaptam rossz alapot, vagy aminek bármi szaga lett volna.

Kumulusvape, lepetitvapoteur, aromaparadise, vegyetek megbízható helyről.

6 kedvelés

Én osztalak. Vagyis véleményedet :slight_smile:

3 kedvelés

Attól, hogy nem hallottál róla, attól még létezik.
Egyébként ez csak egy felvetés volt, hogy az alap miatt van ez a dolog.

1 kedvelés

Gondolom, mert ott vetted. A 4 évem alatt már eléggé körbejártam a témát, hogy mit honnan érdemes venni, ezért írtam azt, amit írtam.

A köhögés lehet akármitől, ezt így nehéz megállapítani, lehet nincs is köze a vapehez, ha semmi nem változott az eddigi felállásban.

(…alakult 2021-ben, mármint a bolt, amiket én írtam már hosszú évek óta ezzel foglalkoznak vagy nagy nemzetközi szinten elismert boltok, ahol nincs helye kétes minőségnek…)

3 kedvelés

Szia @sandor555!
A véleményem az, hogy szerintem a porlasztós tankok sokkal gyengébben adják át az ízt és minden mást, ezért az építős jobban irritálja a torkot. És igen az alappal is lehet gond, ha csípős égető ízt érzel, akkor az alap a ludas, vagy nagyon friss a keverés! Nekem ezektől fáj a torkom és a szám, meg a gyümölcsös izektől (szerintem van bennük valami citromsav féle).

3 kedvelés

Lehet, hogy szimplán csak több gőzt csinál az épített tank, de jó lenne többet tudni pontosan mit használtál régen (milyen tank, milyen porlasztó, mennyi watt) és mit használsz most (tank, húzal, vatta, watt szám).

3 kedvelés

Lábméretet kihagytad :face_with_raised_eyebrow:

2 kedvelés

Igen, mert annak kevés a köze a köhögéshez. :face_with_hand_over_mouth:

3 kedvelés

Orvos vagy? :sweat_smile:

1 kedvelés

Persze, hogy nem.

1 kedvelés

Ez mondjuk nem hangzik hülyeségnek. Lehet a gyengébb “izvilaghoz” szokott hozzá a torkom.

2 kedvelés

Szerintem hozzá fogsz szokni! Nálunk a családban aki porist szív, nem bírja elszívni az én tekerősömet, mert köhög és kaparja! De én eléggé érzékeny vagyok mindenre, és megszoktam. Most hogy kipróbáltam a dl-t is, azt tudnám mondani, hogy ezt még jobban is viseli a torkom, de lehet csak a gyengébb nikotin miatt van.

4 kedvelés

Én egy hónapja kevertem be az ~al carlo macchiato brew~ aromát, es csak most kezd jó lenni az íze (dohány, kávé, karamell ízű)…

4 kedvelés

Üdv. Nekem a zeus zx kazánnal volt olyan tapasztalatom, hogy iszonyat köhögtem tőle.Mai napig nem derült ki, hogy mi lehetett a probléma.

1 kedvelés

Szerintem csak magasan lehet a coil. Tipikus kezdő építés hiba, hogy emeljük meg a coilt, nehogy hozzáérjen vmihez. Én azt javasolnám, hogy tedd annyira alacsonyra a coilt, amennyire csak lehet. A másik hiba lehet, hogy nem visz elég lötyit a vatta. Ennek oka 2 dolog lehet: egyik, hogy a coilban van nagyon összenyomorítva, a másik pedig, hogy a build deckben. Tehát tedd olyan alacsonyra a coilt amennyire csak lehet, húzd be feszesen a vattát (de ne nyomd össze )és jól ritkítsd meg mielőtt letömöd a build deckben. Nekem a Hellvape Destiny-kben van ez, hogy annyira kicsi a nyílás, úgy meg kell ritkítani a vattát, hogy el sem hiszem hogy az jó lehet. De csak úgy jó. Ameddig erre rájöttem, addig pontosan az volt nálam is, amit írsz.

2 kedvelés