Köhögés, fulladás😵‍💫

A legszebb amikor ügyibe kiszámolom aztán 2x rakom bele a pg-t. Vg meg kimarad mert össze kevertem a flakonokat​:rofl:
Gondoljatok bele ha még nekem is kellene számolgatni :unamused:

Mióta ilyen okosizék vannak azóta a 2+2 azt is ezzel adom össze :joy::joy::joy:

Én egyenlőre nézem a vaperina oldalt. És úgy érzem magam mint Alice csodaországban .
De majd rájövök :rofl:

1 kedvelés

Aztán amikor már azt hiszed fasza vagy akkor megy a chat forrasztásról meg lapcseréről :wink::sweat_smile:

Viszont nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget . Nem is gondoltam ennyi jófej ember van itt :smiling_face::smiling_face_with_three_hearts::hugs:
És senki se kapott le a 10 körmömről mint máshol , ezért külön hála :grin:

7 kedvelés

Miért tennénk? :flushed:segítséget kértél,itt vagyunk,és leszünk is !
Nem szabadulsz tőlünk :joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

Csak óvatosan. Igen mély a nyúl ürege :grin::grin::grin::grin:

3 kedvelés

Én fejben. De nem is tartom magam normálisnak. :joy::joy::joy:

Az nem volt kitétel. Vagyunk vele így még páran​:face_in_clouds:

Nekem számolásra sincs szükségem a keveréshez! :wink:
1L 70/30as alapba borítok 35ml nic-et…és kész :grin:

1 kedvelés

Nekem se, a 2 kezem viszont jól jött… :grin:

De te fura vagy. :rofl:

Ha a szellőztetés nem hozza meg a kívánt eredményt, ezt a módszert is megpróbálhatod:

Hátha emiatt irritál, csak nem is gondolnád, ilyen is van :man_shrugging:

Néha amikor türelmetlen vagyok vagy sietek, csak egy tanknyi liquidet felszívok fecskendőbe, a videó alapján megvákuumozom, és mehet is a tankba.
Tényleg segít.

Egy másik verzió, alkalomadtán a “sima” úgynevezett szabadbázisú nikotin (booster) helyett próbáld ki a nikotin só (nicsalt) boostert.
A torokhatása s ezáltal az irritáció sokkal kisebb.

2 kedvelés

Ez csak saját tapasztalat és talán nem is konkrét válasz a kérdésedre, de: nekem aa 50%-nál magasabb VG tartalmú levesek ‘szárazak’. Egyszer kevertem 70-30-ba egy K-Flavour Alfie-t (ez volt az ajánlott keverés) és többször is szabályos köhögő görcsöt kaptam tőle. Bizonyos olcsóbb aromák (mint az A&L) MTL kazánban hasonló hatást váltottak ki 50-50-ben is. Részemről amúgy DL az etalon, azt az egy MTL tankomat is csak kíváncsiságból vettem meg. :slight_smile:

3 kedvelés

Köszi, próbáltam , de pici fecskendő volt itthon . 5 ml-es.
Hát több volt a tálcán amin csináltam mint amit sikerült kibubiznom​:grin:

Erre gondoltam én is , fe én pont a pg-ről olvastam , hogy fullaszthat.:face_with_diagonal_mouth:

Kitartás, menni fog! :blush:
Én is volt hogy visszanyomáskor túltoltam és a falon kötött ki :man_shrugging::sweat_smile:

1 kedvelés

Létezik PG allergia, akár még az is közrejátszhat :frowning:

2 kedvelés