Köhögés, fulladás😵‍💫

Köszi , mindjárt le is szedem őket :smiling_face:

Igaziból elég messze tőle , Szentendrén , csak ott olyan jópofa dolgok voltak , ezért mindig kimegyek hozzájuk ha fogytán vannak a dolgok.

Legfeljebb nem történik semmi. :grinning:
A kevergetéstől pedig tényleg nem kell megijedni. A Tudástár tele van rengeteg hasznos infóval, minden másra pedig szívesen válszolnak itt néhányan!

5 kedvelés

Értem. Sajnálom. A keverésnek is van egy módszertana, aminek az elméleti elsajátítása , 15-20 másodpercet vesz igénybe az életedből. Ezzel a 15-20 másodperccel és gyakorlással,( ami valójában egyszeri alkalom, időtartalma 5-10 perc) nagyon súlyos ezreket lehet megspórolni. Márcsak abból is kiindulva, hogy az aroma olcsóbb mint a longfill. Cserébe egy változtatható gasztronómiai élményt kaphatsz, a boltban kevert kőbevésett ízekhez képest.

3 kedvelés

Honnan érdemes venni ? Ha nem titkosak ezek a dolgok :smiling_face:
Téged különben hogyan tudlak elérni ha megyek arra ?

A kőbe vésésről jut eszembe…
Csávó bement itt valami dohányboltba, ahol kevernek likvidet. Mondta, hogy vett egy kis podot, kéne neki valami, amit szívni tudna belőle. Ok. Később hívja a boltos, hogy kész van, és akkor most ez ilyen almás lett. :rofl: Ha én lottózni akarok, akkor a szerencsejáték zéertét keresem, de hát ő tudja.

1 kedvelés

Ez komolyan így megy a boltban hogy “ez most ilyen almás lett”? :joy:

1 kedvelés

:rofl::rofl::rofl: az igen , nem is értem. Csukott szemmel keverte ?:grin:

Egyébként a keverést én is csak ajánlani tudom, tölts le hozzá egy appot amibe csak beírod hogy hány ml liquidet akarsz milyen arányokkal, és az kiszámolja helyetted hogy miből hány ml kell.
Mérőpohár, fecsi és 5 perc alatt kész.

2 kedvelés

Milyen app van hozzá? Hogyan keressek rá ?

Nekem liqcalc van, de az angol. Nem tudom mennyire vagy jó angolból de ehhez elég pár alap szót ismerni hogy eltájékozódj.

2 kedvelés

Én sem értettem. Most sem értem. :grinning: De hát az emberünk nem éppen a legélesebb kés abban a bizonyos fiókban, úgyhogy ráhagytam, hátha marad valami az amúgy is ingatag lelki békémből.
Előtte azért még el kellett magyaráznom neki, hogy hogyan kell egy shortfillbe beleönteni egy nikotint.

Megnézem , köszi :smiling_face:

Meddig szellőztessem?

Egyébként január óta a boltok nem keverhetnek, csak az általuk forgalmazott terméket adhatják ki, de össze nem önthetik hivatalosan :slight_smile:

Én a friss keverés szellőztetésének mindig úgy állok neki, hogy akkor most 20-30 percre úgy hagyom. Majd néhány óra elteltével eszembe jut, hogy ideje lenne visszazárni. :grinning:

3 kedvelés

Van aki egész éjjel úgy hagyja kupak nélkül, attól se lesz baja.

2 kedvelés

Ez meg már amúgy is csíp, talán érdemes is hagyni picit tovább. Hátha tényleg az a baja. És hátha közben almássá változik.

1 kedvelés

Vagy a legegyszerűbb a keverőgép. 20 ezer forint kb. Beleönt, beindít, egy napig kever, kikapcsol, felhasznál. :joy: Semmi macera és kihagyott odafigyelés.

Mennyi ideig érlelted őket? Ha ez longfill akkor is kell minimum pár nap nekik.

2 kedvelés