KIZOKU Limit rta építés, tanácskérés

rakok bele akkor ugyan olyan coilt ami neked van othol de lehet szét kéne húzni kicsit azt coilt :thinking:majd megnézem ha meg építem.:blush:

3 kedvelés

meg tekertem megint de kell neki a 15-16w legalább így is 1,08 ohm nál a coil miatt.De mondom nem a kedvemc coilom ez nem is nagyon építek vele csak neked csináltam meg hogy lásd mégis hogyan van.A vatta is ott van azt raktam bele most bang juice vattat​:blush::wink:




6 kedvelés

Megint csak milyen jól néz ki az építés.
Köszönöm szepen a sok fáradalmat és a segítséget is!:pray:t3: Mondjuk, ha itt nem lesz megoldás, akkor feladom már tényleg​:sleepy:
Azon is gondolkoztam már, hogy a liquidjeim szarok aztán azért nem valami jó…:roll_eyes:

2 kedvelés

ne add fel meg fogod tudni csinálni,képet csinálj,hogy is van majd neked aztán meglátjuk ha esetleg lenne hiba benne megpróbálunk segíteni.:blush::wink:

4 kedvelés

csináljam meg videon is mit hogyan vagy csak a vattázást videozzam le neked hogyan is csinálom?:blush:

2 kedvelés

Így is nagyon sokat segítettél és csak akkor csináld, ha az idődből kitelik.
Próbálom nem feladni, de valahogy ennél a tanknál nem akarja az igazságot. A másik “könnyűnek” titulált tankomat is mire jól megcsináltam, egy örökké valóság volt​:joy:

2 kedvelés

elintézem a dolgomat aztán csinálok videot is akkor időm az engedi meg ugye próbálunk segíteni​:blush::blush:valamikor délután megoldom neked.

2 kedvelés

majd csináld utánnam ahogy én csinálom úgy csináld majd te is figyelmesen fog az menni neked is.:blush::wink:

1 kedvelés

de tényleg nagyon könnyű meg egyszerű kis tank és könnyű is építeni szerintem.:blush::wink:

2 kedvelés

Szia Szabolcs! :slightly_smiling_face:
Én is nagyon várom a videód,mert ezekből is tanulok. :wink:
Egy kérésem azonban lenne,ha lehetséges,kérlek mutasd már meg a videóban,hogy milyen típusú huzalt,illetve vattát használsz az építéshez.

3 kedvelés

szerintem majd kanthal lesz benne vagy ss milyet rakjak bele nektek?:blush::sweat_smile:van itt minden féle coilom olyat rakok amilyet kértek ni80 is tudok bele rakni​:wink:vatta meg lehet a vatta lap lesz benne a muji

2 kedvelés

Huzal ügyben döntsön Gergő,hisz itt elsősorban,az Ő problémáját segítesz megoldani. :slightly_smiling_face:
Nekem meg,ahogy fentebb is írtam,egy újabb tapasztalat szerzés lesz.

2 kedvelés

Igazából nekem mind 1 milyen coilt raksz bele.
A vattábol meg ha lenne super sorbod vagy ahhoz hasonló fajta, akkor azzal közelebb lennek a dologhoz.
Amivel jónak látod :wink:

1 kedvelés

super sorb nincs ithol még csak ki sem próbáltam azt a fajta vattát,:grin:rakok bele titanium fibert akkor meg kanthal 28ga coilt​:blush::wink:

3 kedvelés

itt lesz a video beszélni nem beszélek inkább tekerek rajta​:blush::sweat_smile:remélem ki vehető ja és csak a muji vattat raktam bele meg is feledkeztem a titaniumrol elnézést.:blush:5 menet 2,5 magon kanthal 28ga 13-14w szépen muzsikál.Ha valami nem jó nézzétek el nekem nem szoktam videokat készíteni​:wink::blush:

5 kedvelés

Ezer köszönet a videóért és mindenért.
Furcsállom, hogy ennyi vattát használsz.
Én ennél sokkal kevesebbel szoktam babrálni, de azzal is meggyűlik a bajom, akkor be kell tömködni a lyukakba.
De le a kalappal :wink:

2 kedvelés

Èn is köszönöm szèpen,nagyon ügyes vagy! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

köszi szépen,valahogy így kéne ezt a tankot meg tekerni akkor jónak kell lennie szerintem.:blush::wink:

2 kedvelés

Az elmúlt napokban még mindig Gergő problémájának az ellenkezőjével küzdöttem: nem folyt a tank, íze is volt, de folyamatosan megégett a vatta, csinálhattam bármit a vattázással, a watt állításával vagy a levegőzéssel. Úgyhogy utolsó próbálkozásként vettem egy nagy levegőt, összeszedtem a bátorságomat, és a készen vett SS tekerés helyett csináltam egy sajátot, Ni80-as huzalból (csak azért abból, mert az volt a boltban, mikor rendeltem :sweat_smile:) És bumm. Most tökéletes. Hogy a nikkel miatt, vagy mert hézagosabb lett a tekerés, vagy a magasabb ohm miatt (a 9 körüliből lett 1.2 körüli), fogalmam sincs. A vatta az én szememnek még mindig botrányosan kis mennyiségű benne, emiatt olykor szörcsög, de nem köpköd. És az íze se lett rosszabb.
BTW, életem legelső tekerése, kicsit félek, hogy soha többet nem fogom tudni megismételni ezt a teljesítményt :wink: :sweat_smile:

10 kedvelés