KIZOKU Limit rta építés, tanácskérés

Jólesik, ha elismernek, de nem vagyok benne biztos, hogy megérdemlem… Gyanítom, az igényszintem nem ugyanott van, mint a tisztelt vaper-társaké itt az oldalon. Én sikerként élem meg, ha nem folyik és van íze. Ha meg néha olyan hangja van a tanknak, mint Darth Vadernek náthásan, hát kicsire nem adunk, amíg nem köpik, jóvanazúgy :joy:
Előre tekert coilból sima SS van nekem, Coilology MTL Coil 28ga, 2,5-ös mag, és 9 ohmosnak árulják. Helyzetileg nagyjából ugyanoda teszem én is, ahova a képeid alapján te. Vattából elsőre azt használtam, ami jött a tankkal, aztán Cotton Cloudsot. Azzal jobban szörcsögött, és csináltam vele egy dry hitet is, mert persze ki kellett kísérleteznem, hogy mennyire lehet üresre szívni a tankot, szóval itt én voltam a hülye. Én egyébként - szabad, nem szabad - kézzel is belenyúlok a vattába, mert a csipesszel fésülés nem mindig akar összejönni, úgyhogy széthúzogatom az ujjacskáimmal is olykor (3-ból 2-szer eddig).
Ja, és 50/50-es likvidjeim vannak.
Mondjuk nem egyszerű, begyömöszölni a vattavéget abba a lukba, komolyan… És állítólag ez egy kezdő tank…
És még egy roppant fontos megjegyzés: nekem szettben van a tank Kizoku saját modjával, és soha, de SOHA nem sikerül úgy rátekernem a tankot, hogy a levegőnyílások kifele álljanak. Ezt direkt csinálják, vagy mi?

5 kedvelés