KIZOKU Limit rta építés, tanácskérés

Félig-meddig témába vág, ezért bocsánat, de itt dicsekednék el vele, hogy nekem is készen lett életem első építése, egy Kizokun. Félig építés, mert előre tekert huzalom van, mindent egyszerre nem mertem. Igazából nem tudom, hogy jó lett-e a végeredmény, de nem folyik, nincs égett íz, és nem köpköd a számba - bár szörcsög, úgyhogy itt lehet, hogy csak a szűk driptip ment meg. Viszont sokkal jobb íze van a likvidnek. (A podban se volt vele semi baj, csak épp a “kellemes, de eléggé semmilyen” kategóriában versenyzett.) Mivel ez így túl szép, hogy igaz legyen, várom a következő pár napban a katasztrófákat, mihelyt beesnek, írok majd ide segítségért :sweat_smile:
Észrevettem viszont valami furcsát: szívás után ha a fülem mellé teszem a tankot, akkor perceg egy kicsit (nagyon halkan kattog párat). Gondolom, hogy ez a coil lehet, esetleg a hőtágulás miatt? És utalhat ez arra, hogy valamit rosszul csináltam? Mittomén, nem húztam meg a befogatást eléggé vagy hasonló? (Odafigyeltem, hogy meghúzzam amúgy.) 0.8-at mér a mod ellenállásnak, és 14,5 watton használom, ez nem lehet gond, feltételezem.
Ja, és az lehetséges, hogy ebben a felállásban jobban fogy a likvid, mint a 0.8-as gyári porlasztóval a podban, és gyorsabban merül az akku…?

5 kedvelés