Kiszáradással hogy álltok?

Ez durva taktika, de akár be is válhat :+1::grin:

1 kedvelés

Engem szülés előtt is azzal nyugtatott a doki, hogy olyan még nem volt, hogy bennmaradt volna. :no_mouth: Sorry, ha kicsit morbid.

3 kedvelés

Na újra csak most munkaidőben tudok idejutni…
Jót szórakoztam, köszönöm a tanácsokat. Iszok én rendesen nincs is gond napközben hanem amikor este úgy fekszem le hogy hallom a víz lötyögését a pocakban akkor biztosan tudom hogy 23:44 kor már indulok is ki :smiley: Nekem anno a cigivel nem volt ilyen gondom, nem szárított. Kávét mértékkel fogyasztok, reggel egy dupla főzött, aztán napközben még 2-3 csésze instant. Ideteszem én is a mod emelgetésen kívüli aktivitásom :slight_smile:

3 kedvelés

esetleg egy ilyen is jól jöhet :smiley:

1 kedvelés

A liquid egyébként dehidratál, maga a VG és a PG is, illetve folyadékelvonó hatása van. A környezetétől vonja el ami jelen esetben mi magunk vagyunk. Igyál bőséggel, ártani nem árt. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én csak annyival egészíteném ki Kingát, hogy a katétert ne felejtsd el bekötni! :point_up: :rofl:

Neeeem! ez nem olyan! csak belógatod, ereszted és mosolyogsz :smiley: :smiley:

Valamiért nyáron nem éreztem, most jelentkezett a hideg beköszöntével

Nyáron sokkal több folyadékot fogyasztunk, azért nem tűnt fel. :slightly_smiling_face: Ha magamat veszem alapul, kB. 6x annyit iszok nyáron, mint télen. Egyébként akkor nekem sem tűnt fel annyira a szájszárazság. Plusz még ott van az izzadás ami tulajdonképpen folyadékvesztés a testre nézve.

3 kedvelés

Valamint szerintem az is közrejátszik, hogy a légutak közel sem annyira tiszták, mint mondjuk nyáron. Pici náthát észre sem veszünk, viszont a szánkon keresztül több levegőt veszünk, ami miatt szájszárazság lép fel. Ha nem is túlzóan,de jelen van. Valamint a fűtőtt helyiségekben ,is szárazabb a levegő, mint a nyári nagy melegben. Tehát csak a liquidre fogni a dolgot igazságtalan lenne.

3 kedvelés

csak megérte feltenni a triviális kérdésemet. ezek eszembe se jutottak pedig tök logikus amiket írsz

2 kedvelés