Kings Crest - Don Juan Reserve


Kings Crest - Don Juan Reserve

Gyártó: Kings Crest-USA

Származási hely: juicyvapour.com

Mivel a gyártótó termékeihez még nem volt szerencsém, gondoltam rá próbálok erre a csili-vili, aranyozott címkéjű finomságra, ami egy graham kekszes, csokoládés, tejszínhabos pekándiós pite változata. Ebben aztán minden benne lesz, amit egy desszert rajongó kívánhat, elképzelésem szerint.

Az illata egy enyhén kakaós, keserű csokoládés süteményes illatot tár elénk, amit nem tudok eldönteni, hogy milyen irányába viszi az ízeket. Ahogy kóstolgatom a teszt folyamán, egyre jobban kirajzolódik bennem a megállapítás, hogy ez a termék egy kicsit alul marad a vártaktól. Kapunk egy édeskés csokoládétortát, amiben felfedezhető egy enyhe, lágy dió íz, kicsit krémesen és fűszeresen. Mindez persze a kezdet​:blush:, mivel a későbbiekben megváltozik az állításom. A gőzölés során annyira össze keverednek az ízek, hogy a végén már csak az édesítő ízét lehet érezni a szájpadlásunkon. Édes csokis ízt lehet érezni, ami egy idő után össze mosódik és nincs az az ember, aki megmondaná mit szív​:blush:. Az igért tejszínhab nem mutatkozott, a graham keksz fogalmam sincs hova tűnt, a pekándió ott is van meg nincs is. A teszt során rá vetemedtem a manuális kóstolásra is „hátha”, egy cseppet a palackból kinyomva az ujjamra hasonló ízeket produkált, viszont éreztem benne a keksz ottlétét is. Ez egy jó hír a sok rossz után, de nagyon kevés ahhoz, hogy barátságot kössünk egymással ezen a téren. Nálam ugyan leszerepelt a gyártó Don Juan-ja, de mivel sok termék található kínálatukban, olvasni fogtok még róluk az írásaimban.

A terméket RDA kazánnal teszteltem DL felhasználásban, egy hónapos pihentetéssel.

9 kedvelés