Kinga török csemegéje

Úgy értem, nem tudom a törökmézhez hasonlítani. Szeretem a törökmézet, jó édes. Ahhoz nekem nem hasonlít a török dohány, mert az fűszeres. Akkor lesz szappan íze, ha túlaromázod. Ha túl tömény valami az még nem túlaromázás, csak esetleg Te érzed úgy. Mert mindenki más. Látod, Bea oda van érte, Jani meg nem. Egyéni ízlést nem szoktam vitatni. Rácsodálkozni igen, de vitatkozni soha.

4 kedvelés

Nem mindenre emlékszem. Már egy kicsit feledékeny is vagyok ebben a korban. Valahol írtátok. Mivel olyat vagy nem szívtam, vagy nem éreztem, meg se jegyeztem.

Ez nekem kínaiul van, bocsáss meg. Ha 2 x erősebbre keverem, az nem túlaromázás? És ha valami túl tömény akkor meg pláne nem?

Az arányon múlik, mi számít túlaromázásnak. Ha 20ml aromához 40ml alapot öntesz, vagy 140-et. Nem mindegy.

3 kedvelés

Attól is függ, milyennek érzed, hogy előtte mit ettél, vagy mi mást szívtál? Például narancs, vagy csoki után mintha a liquidem is olyan volna, valószínűleg a PG ízfokozó hatása miatt, hagyma után a cigi is rossz ízű volt, de a vape is az. Most meg épp nincs itthon. Az emlékek torzulhatnak, megkóstolni újra csak az újabb rendelés után fogom. Viszont, ha elfogyott, akkor ízlett is. Mindegy, milyennek véltem érezni először.

1 kedvelés