Kinga török csemegéje

Mindenképpen nagybetűs DESSZERT.
Nem cuppanósan édes, de végképp nem dohány.

3 kedvelés

Van még nekik azt nem vettük meg mindet

2 kedvelés

Izgat az a Black Notes is de a vape42-őn Azhad’s -ek vannak. Na meg a Journey RY4. Ha ezek egyikéből sincsenek kifogyva, akkor lehet, hogy mégis náluk vásárolok először. TPA-tól elég lesz most a török. M-type csak nem akar elfogyni. Abból csak kóstolni vettem, de sokat küldtetek. Én el bírom szívni azt is, csak büdös. A szomszéd már akkor csapkodja kifelé az erkélyajtót, ha gőzt érez. pláne, ha büdös? M-type, Kék villamos, Dark vaper, ezeket majd ha nem lesz hideg, és kimerek menni a szabadba, akkor fogyasztom el.

2 kedvelés

Tudunk ajánlani olyan boltot ahol kapsz biztosan Black Note aromákat is .
Mindenre van boltunk :grin:

3 kedvelés

aromaparadise.hu De ott nem tudom, van -e TPA török? Azhad’s biztos van ott is. Majd szétnézek.

Lehet, hogy a LimeKólámat is megveri? :roll_eyes:

Sajnos nem minden boltban kapható Tpa aroma így vagy kettő vagy több helyről kell beszerezned a kedvenc aromáidat majd.

Nálam boztos, mert se a citrom se a kóla nem barátom​:rofl:

Szia Ferenc. Még mindig nem értem, hogy lehet édes egy fűszeres dolog. De Te érzed és nem bántás, csak hát, nekem az fűszeres volt. Igazad van, önmagában is szivható, de valóban akkor kell azért az 1 hónap, hogy karakteres legyen. 10% szerintem sok. Gyanítom azért az 5ml mert alapból kevés a higitási arány. Régen is 5ml-esben lehetett kapni.

3 kedvelés

Kevertem már 10-ben is,de hogy is mondjam​:thinking:elnyálaztam,de az a tipikus törökméz amitől olyan klassz ragacsos lesz a szád :joy:már megelégszem az öttel is azóta :joy:

1 kedvelés

A TPA-nak kevés volt a keverési aránya egyébként is. Meg ugye régen nem voltak fél DL hibridek. Egy szűk Taifun GT-ben az 5% is majdnem sok volt. :slightly_smiling_face: Ez a 8% már levegősebb tankokhoz van igazítva.

2 kedvelés

Legközelebb rendelek csak úgy magában is :heart_eyes:

1 kedvelés

Az MTÁPOT se felejtsd ki a kosárból :grin:

1 kedvelés

Basszus most rendeltem, aztán megint tellik a kívánság lista​:rofl:

Ezt?

1 kedvelés

Khm inkább az 5 ml Tpa ha esetleg nem jönne be :joy:ott csak párszáz a kuka :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Azt nem láttam
Ja megvan, csak elsőre nem adta be

1 kedvelés

M-type na az mocsok sokáig megvan nehezen fogy…

1 kedvelés

Te magad is írtad, hogy édes (is). Túl erősre keverve, és frissen, biztosan mást érez az ember. Írtátok más aromáknál ha túl erős, akkor szappan íze lesz. Gondolom,mert az ízlelőbimbóimnak az a része maradt életben, a többi a tömény mivolta miatt értékelhetetlen volt. 1 hónap után már én is teljesen mást éreztem benne. Zolika szerint is volt benne törökméz. Rákerestem a törökméz receptre. Karamellizált cukor, méz, és szódabikarbóna. Attól lesz szivacsos, a szódabikarbóna miatt van az a fura íze, a mézet már alig érzed, csak ragacsos, édeskés is, de valami más is, amit eddig nem tudtam. Az a szódabikarbóna íze.

Pontos típust tudunk? :rofl::grin: