Kinek melyik az a tankocska ami nagyon bevállt a vape pályafutása során?

Nálam is az egyetlen RTA amióta vapelek a Siren2. Nincs összehasonlítási alapom. Az enyémen 2017 szerepel gyártási évként. Kb. én is annyit használom, és azóta, mint Kabak. A csavarmenetes részek, és a tömítései tartós anyagből vannak, azokon semmi kopás nem látszik. Egyedül a pozitív vezeték befogatója a gyenge pont nála. Nem szabad túlhúzni, mert könnyen elreped. Tartalék csavart hozzá bezzeg egy marékkal adtak, de minek? Ha egyszer az öntvény törik. Villanyszerelési csoki szorítóból kifűrészeltem egy darabot, azzal pótoltam. De mivel maximalista vagyok, oda is akartam forrasztani. Ekkor meg az a része tört össze, ahol satuba befogtam. Azt a 2,5 mm-es menetes csődarabot, amibe megy az 510-es középső csavarja, Sokol rádió távtartójából faragtam oda. Ettől eltekintve szeretem, mert van benne hely, szinte bármilyen tekeréssel, bármilyen vattával elmegy. De azért vattával jól meg kell tömni, hogy töltéskor ne könnyezzen nagyon. Ha már a fedelet bezártam, utána az enyém sem folyik. A kinézete nálam azóta számít, amióta van ez a Teslacigs poker modom, és annak az oldala is ilyen gunmetalos fekete színű. Jól illik hozzá nagyon.

9 kedvelés