Ki milyen ízt kedvel?

Én a Lemon Tart-ot ismerem tőlük. Nekem eszméletlenül finom, nincs mű ize, az édesitőt sem érzem rajta, ellenben intenziv, dinamikus izvilág, igazi finom citromos nápolyi.
Gyorsan a fenekére vertem.
Az s’n’v változatot vettem.
A koncentrátumot nem ismerem.

4 kedvelés

Hali​:grin:Kb. majdnem mind volt már nekem a Dinnertől.A kedvencem a Purple Rain.Málna ,áfony és citrom,valami istenkiràly keveréke.:heart_eyes:A lemon tart is nagy kedvenc volt,de annyit szívtam,hogy most hanyagolom.Most az orange tart van helyette,igazi narancsos pite​:smile:Nyugodtan választhatod bármelyiket,mind királyság egytöl eggyig​:grin::+1:

3 kedvelés

Málna, áfonya, citrom ezt mind szeretem és ha többen javasoljátok akkor nem lehet rossz :slight_smile: Eddig szerencsére még nem volt olyan eset hogy nem mindegyik ízlett egyformán egy adott gyártótól

2 kedvelés

+1 itt is a Dinner Lady-nek. Mindegyik kiváló. :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm a megerősítést, nem is értem eddig hogy kerülhette el a figyelmemet :smiley: Citromos aromával még úgysem volt dolgom

2 kedvelés

Ha már citrom… A kaktusz+citrom kombót feltétlen próbáld ki. :yum:

1 kedvelés

Ha már kaktusz. Én még soha nem ittam semmilyen kaktusz ízesítésű italt sem, elképzelésem sincs az milyen lehet :smiley: Mit tesz hozzá még a citromhoz? Mennyivel másabb mint a sima citromos? :thinking:

1 kedvelés

Kár, hogy ennyire húzós az snv-k ára.
Legszivesebben az egész repertoárt végigkóstolnám.
De majd lassacskán sort keritek rájuk.

3 kedvelés

A fiam szereti a kaktuszos top joyt.
Megkóstoltam már, de nem sikerült pontosan behatárolni az izt. Édes.
Finom amugy :slight_smile:

1 kedvelés

Ha látok akkor veszek egyet :smiley:

Attól függ melyik oldalról nézzük. Inkább veszek egyet ezekből mint helyette 2-3 olcsóbbat mert azok sosem hozták azt amit vártam. De ha arra gondolok hogy az analóg cigire sokkal többet költöttem akkor annyira nem sajnálom :smiley:

3 kedvelés

Ez abszolut jogos.
Tényleg nézőpont kérdése.
Igy, hogy tuti a minőség, szivesebben belevágok akár egy drágább dologba is, mint nulla infóval.
Igaz a mondás, az olcsó a drága.
Tehát egyértelműen igazad van

3 kedvelés

Valaki pedig megcáfolta már hogy az olcsó sem mindig rossz de én csak magamból indulok ki. Olcsóbbakkal kezdtem aztán ahogy kipróbáltam a magasabb árkategóriát illetve snv-ket azóta inkább csak ezek. De az is lehet hogy ha kicsit jobban oda figyeltem volna a keverésre akkor az olcsóból is ki tudtam volna hozni valami használhatót viszont azok még mindig ott hevernek a szekrényben és eszembe se jut elő venni :smiley:

3 kedvelés

Én ma kidobtam két 80milis liquidemet.
Nem szokásom ételt, italt, liquidet kiönteni, de ezektől szabadulnom.kellett, mert állandóan csak tologattam őket, havonta egy 2 milis tankkal elszivtam belőle, nem izlett, ezután sem fog. Mindkettő aromából készitett liquid volt.
Az snv-k eddig mindig bejöttek.

2 kedvelés

Nekem sem szokásom az ilyesmi ezért mindig csak halogatom hogy majd kezdek velük valamit de aztán mindig jön új íz, új márka :grinning:

2 kedvelés

Ennyit az snv-ről :laughing:

6 kedvelés

A fekete erdő nekem is a polcon van, de még nincs bekeverve.
Milyen? :smiley:

2 kedvelés

A kaktusz az egy édes, kellemes ízvilágú gyümölcsmixhez hasonlít. Citrommal viszont kicsit visszábbvesz az édes vonalból, és a finom kaktusz mellett megjelenik a citrom íze. Mivel egyik sem tolakodó, így mindkettőt szuperül érezni. Egyszerűen kiegészítik egymást. :blush:

3 kedvelés

Lehet én rontottam el valamit mert a tortához szinte semmi köze ellenben nagyon tömény csoki íze van. Az sem akar fogyni emiatt :grinning:

2 kedvelés

Mindenképp be fogok szerezni abból is mert már lassan túl sok az édes íz :grinning:

1 kedvelés

Ó a fenébe :frowning:
Hogy csináljam már akkor, hogy ne legyen tömény, gejl?
Csak VG esetleg?

2 kedvelés