Ki milyen ízt kedvel?

Üdv Mindenkinek! TPA és Inawera aroma “fogyasztók” felé lenne kérdésem. Inawera: Arabic Tobacco, illetve a Tobacco Black Cherry nagyon jó. TPA: Turkish ami eddig nagyon bevált. Esetleg hasonló ízek? Aki próbálta a márkák többi ízét mondani véleményt? Köszönöm!

Szia. Nekem az Inawera-tól a Symphony, Pyramid illetve az USA mix ami bejövős de nwgyon. A tpa-tól meg az M-type ami nagyon bejön. Ha kicsit gyümisebb hangulatom van akkor a bekevert cseresznyébe szoktam tenni pár cseppet az M-type ból

1 kedvelés

Hm. Köszönöm szépen. Egy két fajtát mindig rendelek mert viszonylag olcsó aztán vagy bejön vagy nem.

Tudnátok valami finom különleges aromát ajánlani? minél extravagánsabb annál jobb :grin:

Jekenleg black sommer tee- t es citrus mixet szivok. Van amikor egy kis kivit es kortet. De most inkabb citrus feleket.

Én csak gyümölcsöseket szívok.
Még az elején próbáltam néhány desszertes ízt, de jobban kokszoltak, így maradtak a gyümisek.
A dohányosok sosem vonzottak, legszívesebben el is felejteném, hogy valaha cigiztem, nem hiányzik a dohány íze.
A kedvencem az Inawerás kaktusz, már lassan egy éve állandó íz nállam, e mellett próbálgatom a többi gyümölcsös ízt.

1 kedvelés

Island Fog - Devils Gin. Nagyon érdekes! Eleinte szegfűszeges volt, de mostmár a gintonic is kiérződik :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm, ránézek hátha bejön :blush:

Én a gyümölcsös és a desszert izeket kedvelem, dohányosat nem próbáltam,a mentholt es az ánizst kifejezetten utálom :smile:
Kedvencem a Berry Bengal es a Kts szinte összes aromája. Most épp a soult szivom.

2 kedvelés

Mult heten kevertem fekete cseresznyet. Mennyei lett. :grinning:

2 kedvelés

Hali mindenki!
8-éve pereg a Mystic Juice mert a hazai az a NO1! ezzel kezdtem a pályafutásom, ezen belül (MJ Arrakis, MJ Babylon)
Kb 1-éve pedig Egoist aromák is peregnek ezerrel.

Sziasztok!
Én is gyümölcsös íz párti vagyok nagyon. Illetve ami még nagyon bejön az a Heisenberg, Black n’ Blue (bár azt most kicsit félre tettem, mert ízvak lettem tőle, hogy folyamat azt szívtam az elején) illetve most kaptam após jelölttől sima mentolt, na az is nagyon durva, már hígítottam bekeverés óta, de még mindig kellene, mert erős nagyon :smile: Kedvenc gyümölcsöseim a Mango Bango, Maori Haka (ő nagy best, csak durván kokszol, 1 tank után vatta csere), Chill Pill és a Juicy Mill Citrus Iced Tea (ők tök ugyan azok). Ezek most a kedvencek, még sok mindent nem próbáltam ki és sok nem is jött be, de majd csak lesznek még ízek, amit kipróbálhatok. :slight_smile: Illetve még tesztelés és érlelés alatt van bekeverve jeges kávé, Watermelonade, Strawberry Lemonade, Maori Moko, Psycho Lady illetve még egy kevés Maori Haka is :stuck_out_tongue:

2 kedvelés

Ha a gyümölcsösre vágysz, ugyanakkor a dohányos ízeket preferálod. bátran merem javasolni az Al Carlo termékeit ahol 2 in 1-ben érezheted az átható nedűt!

Szia!
Már egy ideje nézegetem ezeket az Al Carlo aromákat, ha te már próbáltad őket, meg tudnád írni, hogy mennyire kokszolnak? Köszi!

Szia! Semennyire, v.l.is csak annyira mint bármelyik! Én hetente cserélek vattát ill égetem ki a tekerést, de ezt bármelyik lötyivel megtenném.

Ok, akkor beszerzek néhány fajtát! :slight_smile: Köszi, hogy válaszoltál!

2 kedvelés

Sziasztok. Gyümölcsös ízek illetve gyümölcsös kombók mennek nálam. Dohányos ízeket is próbáltam de nem voltak nálam hosszú életűek.

Sziasztok. Regen csak gyumiket szivtam. Miota mtl-zek csak dohanyost. Black Note, Dinner Lady caramell tobacco. Most ezek a kedvencek.

Nagy Heisenberg fanatikus vagyok, abból mindig van bekeverve vagy 20-30ml. A másik befutó favorit a Coffee Mill - Sour Fruities svanyúcukros cucca. Mellesleg gyümölcspárti vagyok, de például az ananászos és a mangós aroma nagyon távol áll tőlem. Inkább a málna vonalon szeretek mozogni, vagy más aprógyümölcsösön. Ezen felül a citrus vonalat kedvelem még nagyon.

Talán még egy nap sem telt mióta bekevertem de annyit jártam rá szaglászni hogy muszáj voltam megkóstolni és eszméletlenül finom, mintha cseresznyebefőttet innék de mégsem tolakodóan édes. A Dinner Lady többi tagja is ilyen intenzíven adja a ízt? Mert ha igen akkor be kellesz táraznom ezekből :grinning:

5 kedvelés