Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Életembe nem tudtam ilyen szépen eligazítani a tekerést. :sweat_smile:

Tudnád ha akarnád…de ahogy nekem is: “jó lesz az úgy” :rofl:

Végülis, ha rásznok egy 2-3 órát, ki tudja mit tudok kihozni magamból :rofl:

Mivel kellett. én így…




6 kedvelés

Na még 1x vattázás…csak most Profile X…
Én ilyen finnyás vagyok mert ilyenkor már vattázom újra, nem várom meg a “feketelevest” :rofl:



7 kedvelés

En az ni200-at egy csavarra tekertem fel, es ugyanilyen szep lett. Lefogatas utan tekertem ki es szupi :slight_smile:

2 kedvelés

Én keresgettem ugyebár a szűkítőt a Taifun GT III-ba. Ahogy máshol posztoltam is, elkészült a mű. Nagy előnye volt, hogy így könnyebb már MTL-eznem vele, de van egy másik igen érdekes változás is így. Isszonyat TH-s lett a tank! Az ízekről még nem tudok részletesen nyilatkozni, M Type van benne, az kellemes. Viszont nagyot üt ez a beszűkített levegőzés!

7 kedvelés

De jó látni ilyen korai darabokat, lehet előtúrom én is. Anno ezzel kezdtem (is). Teflon ugye? Én azt tettem bele, valóban nagy csodát tesz vele.

1 kedvelés

Oooo ez még simán bírta volna a strand szezonig. :slight_smile:

1 kedvelés

Polytetrafluoroethylene (azaz igen :wink:).
Korai darab? Meglehet, vagy csak mi öregszünk?
Valóban mennyi változás is volt már csupán a vape-vonalon 2017 óta…
Egy ilyen tank már valóban antiknak számít :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mire sikerülne megjegyeznem ezt a szót, elfelejteném mit jelent. :joy::joy::joy:

Dehogy öregszünk… vagyis igen, bocs! :slight_smile:
vaper-old

4 kedvelés

Én elolvasni se tudom :laughing::rofl:



Ez, így, elsőre, nagyon is jó…

6 kedvelés

Ahoz képest hogy nem ment,vagy nem akartál Dl -t :grin:elég szépen űzöd :smiling_face:

1 kedvelés

Ahhoz képest h 130km/h-val a pályán, az anyós ülésben tekerve… eléggé jó lett…:grin:

1 kedvelés

A fotókat is közben csináltad?

1 kedvelés

Igen… mindent…


2 kedvelés

Párom csinálja. Az SM Könyvszobrok- át nézd meg face-n , minden munkája fent van. Érdemes megnézni.

1 kedvelés

Ja hogy nem te vezetsz?