Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ne nézzétek a kinézetemet. Az ejjel 11kor megállás után, vacsora helyett egy elrobbant kérek csere volt. Így nem sokat pihentem az éjjel. De ma is le toltam 700km-t…

4 kedvelés

Van ez más közeli shopban is?Pont tőlük rendelek a legritkábban.

1 kedvelés

Napi 2 tank leves ment át rajta… :smiling_face:
SS316L 29ga sima szálhuzal. 3 mag, 9 menet, 1.37 ohm. 9.7 watt.

3 kedvelés

Pont a kedvencek csinálják nálam is ugyanezt.
Fránya kivonatok.
És 2 nap után már érezhető erősen a gyengébb íz és th. Az aktív szén :grin:semlegesít mindent.

1 kedvelés

Ami ilyen színű az mind finom…én kb 5-6ml elszívás után mindig új tekerést teszek mindenbe…

5 kedvelés

Amúgy ennyi szettem van​:joy:

7 kedvelés

Ezeket el fogod rakni messzire ha veszel egy olyat amit linkeltem :wink:nem pénz érte

Tényleg nem drága.Csak írtam,hogy pont tőlük nem igazán vásárolok.Nem tudod …máshol van ilyen a közelben?(De ezt kérdeztem már​:wink:)

Tekert már valaki berserker v2-t 3-as magon? Azért kérdezem, h el fér benne a 3-as mag? Nem zárok esetleg rövidet így vele?

1 kedvelés

2,5 magon tekerem 1,4 afc benne nekem jó ízeket hoz a mini.:blush::wink:

4 kedvelés

V1 majdnem ugyanaz. Tekertem. Gyümölcstank pedig.
22 watton dőlt belőle a banán​:grin:de lassabban melegedett, és gombelengedés után is sistergett 3 másodpercig.

2 kedvelés

Egy kis “lifehack” @Kabak úr után szabadon, Wotofo mesh elvágva ( ha nem is félbe de majdnem ), bele is “ugrott” a Profile RDA-ba ( természetesen teli pin, csöpögtessünk! ), Wotofo vatta hozzá és a jó öreg Vaporesso LUXE MOD, ja és még mielőtt elfelejteném @anon88785338 abszolút kedvenc levese csepegett rá ( Pinkman ). Eddig egészen tetszetős a dolog így 23 watton hajtva. :slightly_smiling_face:



UI: az a bő kétezer slukk január közepe óta gyűlt össze, akkor nulláztam a számlálót, és csak ezt az 1 MOD-ot használom ( építéshez + leégetéshez is ). :smiling_face:

10 kedvelés

No és hogy tetszik az eredmény? Jómagam azóta is “hackelt” mesht használok, semmi gondom vele. :nerd_face: :grin:

4 kedvelés

Számomra jóval kevesebb a gőz ( ugye nem ehhez vagyok szokva ), de így pár slukk után egészen tetszetős. Mondjuk mint írtam is a fogyasztásom 100-on igen kevés, holnap lényegesen nagyobb rálátásom lesz a dolgokra, de tetszik az elgondolás és a megvalósítás is egészen jól sikerült. Szóval pacsi és köszönöm az írást, egyből fényt is kaptam amint elolvastam! :grin:

5 kedvelés


13 kedvelés

Aaaaaz igen :grin:az már nekem 10 tanknyi drót lenne :blush:az már onthatja a gőzt​:blush:

5 kedvelés

Aztaaa, mi ez? :blush:

4 kedvelés

Na neeeee…neked még nincs RDA ? :blush:

6 kedvelés

Nincs :blush: annak még nem.nagyon olvastam utána :blush:
És úgy érzem, addig jó nekem :joy:

3 kedvelés

Juggernaut coil az azért oda…sz​:face_with_hand_over_mouth::slightly_smiling_face:

6 kedvelés