Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Hát senkinek nem jut eszébe hogy boldog névnapot Tamások !

4 kedvelés

Köszönöm de karácsony környékén tartom már ha eszembe jut .

6 kedvelés

291 nap és itt van :point_up:

13 kedvelés

Most, Kanthal A1 27GA, 2.5 mm belső átmérő, 5 karika, Contn Threads vatta = 0.86 ohm “SE”-be, kép most sincs! :wink:

6 kedvelés

sokat hallom hogy “működik szólóban, de duálra lett tervezve, úgy jobb is”

Tisztelettel kifejezem egyet nem értésem.

Tény nem minden esetben igaz de több tankkal is az volt a tapasztalatom hogy egy nagy (mondhatni hatalmas) coil számomra jobb ízvisszaadást biztosít mint 2 kissebb.

Fenntebbi példa a Juggerknot v2. már majdnem eladtam, annyira nem akarta hozni az ízeket.
Természetesen lehet én vagyok tard’ és szimplán a tekerések pozíciója volt rossz, pedig emeltem én, meg lejjebb is raktam, össze is nyomtam, szét is húztam… :man_shrugging:

Így most jó :slight_smile:
4mm ID quad core fused clapton (4*28+40)

11 kedvelés

Van benne tekercs. Gyrost lehet vele sütni ? :sweat_smile:

4 kedvelés

Talán, a cirkót is felfűti :laughing:

5 kedvelés

Na, de ez közel kitesz méreteiben egy ‘lájtosabb’ dual tekerést.
Hány wattot kér?

3 kedvelés

Nekem se adta dualba az ízeket, de én hamar feladtam és már másnap feltettem apróra. Engem jobban zavart az óramutató járásával megegyező topcap letekerési procedúra :sweat_smile:

4 kedvelés

Az összeset :rofl: . Tippeltek 0.3 közel van

4 kedvelés

0,37Ω - 45 watton 4,12 voltal szépen muzsikál és ahhoz képest meglehetősen magas ellenállás… lehet egy menetet el kellett volna hagyni hogy gyorsabb legyen a reakcióideje hasonlóan barátságos teljesítményen :smiley:

0,20Ω-ra jött ki annó a dual 65 wattot kért kb., bár elég beefy dual volt, 3-as magon 6 menet 2*26+38 :man_shrugging: Nitrous rdta-ban működik ugyanez a setup… bár kedvenc huzalom nem lesz, 26-os szerintem túl nagy fused fajta huzalba,

3 kedvelés

nem is jó a tankozás!

:partying_face: Éljen a SQUONK! :fireworks: :tada:

a fordított menetezés tényleg kábé megszokhatatlan egyébként…
(mielőtt bárki belekötne tudom hogy ez nem menet hanem bajonett zár, de akkor is)

5 kedvelés

Ezzel csak egyetérteni lehet!

6 kedvelés

Squonk és a subohm a legjobb páros​:grin::partying_face:

De tisztelem az RTA és RDTA felhasználók türelmét​:hugs::+1: Én kevés voltam hozzá:sweat_smile:

6 kedvelés

Éljen!



Meg a fordított tekerés.

11 kedvelés

Hopp egy másik caiman :smiling_face:
Miért kell a fordított menet ? :thinking:

4 kedvelés

Ez még ugyanaz. Ebben kóstolgatom a Latakiát. Így másfél hónap érés után annyira nem rossz.

Mert sréhen van benn a tekerés, és amúgy túl hosszúak lettek volna a bekötések.
Tehát nem a csavarmenet fordított az rda-n, hanem a tekerésé. :grinning:

Javítottam.

6 kedvelés

Én hagyományosan használom…

7 kedvelés

Először én is így tekertem meg, egy videóban láttam a sréh módszert. Kipróbáltam. Az égvilágon semmi különbség nincs.

6 kedvelés

Nincs én is kipróbáltam a ferdét tök mindegy…

4 kedvelés