Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
De értem, hogy mit írtál.pödörni szoktam, csavarni nem. Legközelebb megpróbálom úgy​:+1::wink:

4 kedvelés

A bpmods-ot èn is benyálazom.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Szinte kívánja, ugye? :joy: Utána mindig rendbevágom egyenesbe, ha benn van a célüregben. Mindig működik :+1:

7 kedvelés

Előbbi tekerésem, az sokra sikeredett,nem jöttek az ízek,meg mintha kiszáradt volna a vatta 5 perc alatt. :thinking:Azért raktam a pio-ba kevesebb vattát.A Dvarwot,meg @Zolika tanításai alapján készítettem.

4 kedvelés

Már bocs,hogy beleszóltam @Zolika NEM ENNYI VATTÁT MONDOTT de majd kiderül ha nem folyik akkor jó.

5 kedvelés

Sajnos nem mindig sikerül elsőre eltalálni a megfelelő vatta mennyisèget.Főleg,ha kell is leszedni belőle.De gyakorlással előbb-utóbb rá lehet èrezni,mennyi kell belőle.

6 kedvelés

Bármiről is legyen szó, lehet, hogy én voltam​:thinking:(most keltem, még ébredezek​:grin:)
Lusta felhasználó vagyok, 2,5mag+2.5mm BP Mods majdnem mindenbe, pont tökéletesen belecsusszan.

Sz.: a törpét így vattázom, lyukon cc 0.5-1mm kiengedve, utána szintbe visszatolva, az baromi sok felhasználóhibát megfog, nem folyik. De azért mindkettő elbírna még egy kis vattát, képre picit ritkásnak tűnik

8 kedvelés

Bishop 2 volt a tèma.Ott írtad amit idèztem Tőled.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Te ránézésre kevesled a vattát,én meg szívásnál azt érzem,mintha valami,/gondolom én a vatta/,mert nem szörcsög,elállná a levegő útját.:thinking:Csak a Dvarw.A pio most jó

2 kedvelés

3 mag , 3mm cotton cloud​:sweat_smile: . Mash-be nem sajnálom a bacont :grin:. Durva tekerésnél meg van rutin bacon úgy is be ugrik .

6 kedvelés

Úgy gondolja a magában kevés . De sok a széle ami nem hagyja eljutni a magba a lét . Ezért érzed száraznak és égetnek . Pár perc után felszívja teljesen de nincs folyamatos lé ellátas .

5 kedvelés

Ez lehet a tanulási görbe ? :grin:
Mind máshogy vattázunk tekerünk,de neked kell kitapasztalni melyikbe hogy kell :smiling_face:
Ha elállja az utat a vatta lehet szűkebb érzetre a szívás is meg az íz is.

6 kedvelés

A dvarwnál az elejèn van egy olyan èrzèsem,mintha homlokhorpasztós lenne,aztán a 10.slukk körül már beáll olyan levegősre,ahogy èn kedvelem.

4 kedvelés

Ilyen hosszt hagyok többször picit kevesebbet.

8 kedvelés

Mindig azt vallom,mire nyugdíjas leszek megtanulom :rofl::rofl::rofl::rofl:Jelen állás szerint van 17 évem​:rofl::rofl:
Dvarwr-ba te raktál már 3-as tekerést?

7 kedvelés

Jaja… Színtiszta felhasználóhiba volt. Nem az a klasszikus folyás, csak a szörcsög-durrog-pattog. Kolléga Baden-Württenberben nyomja az ipart, havi 1 hazajárással, úgyhogy azóta nincs friss info, de eddig azóta nem panaszkodott. De a bishop nem az a folyós rendszer, az nagyon sokmindent kibír

5 kedvelés

Persze hogy,csak az DL :grin:

7 kedvelés

Én jelentkeztem :rofl: csak az van benne 3 mag 20ga kanthál . 5 tekeringyombinygyom :sweat_smile:

7 kedvelés

Az enyémet is így vágtam le.talán egy minutummal rövidebbre​:rofl::rofl:

4 kedvelés

Ugye nem egyszerre tömted be ? Úgy értem finoman lazán rétegekbe szabad .

5 kedvelés