Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

:man_bowing:
köszönöm :blush:

3 kedvelés

Jól mondja @Zolika 5mm a tökéletes magasság :blush:

5 kedvelés

Na jó… 10 “Miatyánk” és 3 “Üdvözlégymária”. Nem! A “máriából” legyen inkább 5!

2 kedvelés

Nekem sem… De aztán megnyomtam a Fire gombot :roll_eyes::grin:

4 kedvelés
3 kedvelés

11 kedvelés

:rofl:

3 kedvelés

mustache GIF

Ez már DL :roll_eyes::joy:

3 kedvelés

Ma munkahelyen nagy munkába voltam, Dead Rabbit Solo RDA építgetés.
A szokásos 3mm ID alien v2-t raktam bele először, de hamar visszakerült a modra a Reload S mert valahogy nem adta olyan jól. Rosz nem volt de kevésbé volt jó mint a Reload. Lehet picit rövidebbek lettek a lábak… Ki tudja.
Szóval megépítettemnazzal ami a csomagban volt hozzá adva, valami trikó fused clapton, 3,5mm ID, szép nagy darab. Az ízek jobbak voltak vele, füstölt is mint egy gyárkénény, de valamiért úgy éreztem hogy nem az igazi, meg egyébként is hatalmas egy coil volt, lezabálná csak az akut pár slukk után.
Szoval terv szerint ment bele @gangsta_gergo ajánlása alapján egy 2,5mm ID coil… Dual core clapton (2*26) volt hirtelen csak nálam. 6menet mutatott szépen benne, 0,31 ohmot mutat a DNA.
És igen…
Bevált :slight_smile: hozza azt a szintet amit a Reload S-től megszoktam.

Ha halódik a coil… Ami nem ma lesz, akkor lehet hogy a 3mm-es kap még egy esélyt. Úgy látom bő fél milivel ha nem többel most magasabban van a coil alja.

Kép nincs. Úgy is krumpli minőség lenne.

6 kedvelés

Ha már Reload S-t szóba hoztad, Kumulusvape kínálatában ismét elérhető az eredeti https://www.kumulusvape.fr/drippers/6776-reload-srda-reload-vapor.html#/couleur-stainless_steel. Hajt a kíváncsiság de közben megjelent az új Damn Vape RDA és nehéz dönteni kell-e valami új vagy sem :smile:

2 kedvelés

Nekem az új Damn Vape komplikáltnak túl bonyolítottnak tűnik :confused: nem nyerte el a tetszésem ránézésre
Szívtam is a fogam amikor megláttam hogy újra megjelent a Reload S… talán ösz-visz 60 dolcsi, vettem is volna csak már elköltöttem kb 90 dollárt 3db SXK klónra :smiley: Így ezek után nehéz indokot találni… meg pénzt a számlán :smiley:
De én csak ajánlani tudom, amiről csupa jót hallok még az a Blaze Solo RDA, szerintem az e havi vape pénz nekem arra megy el :stuck_out_tongue:

2 kedvelés

A levegőzése hajaz a Wotofo Elder Dragonra csak sokkal jobban szabályozható. De egy spanyol tesztelő szerint csak minimálisan “jobb” mint a Nitrous. Kicsit átgondoltam a vásárlást és az eddigi tapasztalataimat és beláttam, hogy felesleges egy új RDA. Elég a Nitrous és a 2db DR Solo :slightly_smiling_face:

Ifjú koromban nézegettem a R.s-t,széles vagy csak rdl ? Mert nem kell még egy szűk dl :grin:
Persze csak érdeklődés képpen :crazy_face:

kis ellenállás de nem mondanám RDL-nek,
ha jól tudom neked is van DR Solo-d szóval ahoz hasonlítva:
nagyjából 3-ból 2 nyitott csíkkal (2*5 lyuk / oldal) megegyező teljesen nyitott állapotban. talán -1 lyuk (5+4).
De azt is számold bele hogy klónom van.

1 kedvelés

Most is a kezem ügyében van :joy:
Köszönöm az infót,beleszaladtam pár “szűkebb” rda-ba és ezekből a széles a jó,mtl-ből pedig az 1.2 :grin:
Nem tagadom fura gyerek vagyok :joy::joy:

3 kedvelés

Az az Elder Dragon nagyon b*ssza a fantáziám, csak most úton egy Dead Rabbit Solo, cseréltem egy Dovpo Samdwich-et, az is jön a hét elején. Na meg ott a Profile RDTA mesh-el… Nem tudom kell e az még nekem, főleg hogy elment a Fuchai squonk mod, úgyhogy így is 3 rda-m lesz 2 modra. :smiley:

Persze hogy kell.
És szükséged lesz egy új modra is :sweat_smile:

Valamelyik jobbikból mindíg kevesebb van :grin:de jön az :blush:

Engem is felcsigázott amíg nem szereztem be egyet belőle. Utána már bántam a lelkesedésemet :sweat_smile:

Ha anyagi kereted engedi akkor az a legjobb ha mindent kipróbálsz ami érdekel.



V6+lapos kanthal+tfc vatta :thinking:

4 kedvelés