Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Kitartás!( ja nem ide Ispynek)vagy mi… :smile:
Dolgozz keveset, nem érhet baleset!

Ja, nekem Droidos a klavim, igaz. :grin:Viszont így nem kopik az ENTER :joy:

Én nyertem, nálam ennyi az annyi! :index_pointing_at_the_viewer: :sweat_smile:

5 kedvelés

Ha így esik jól​:wink:

Ó ez fekete negró :laughing:
Csak valahogy kimaradt az előző vattacserémből :thinking:

1 kedvelés

Egyeseknél ez még bírna vagy egy hetet :rofl: négy napos, intenzív használat mellett. Dohányos-desszertes aromákkal.

6 kedvelés

Mert mindig van új a nap alatt …
Wotofo recurve v2 rda, triple coil… Baromi jó lett…




8 kedvelés

Aszta…Ezt túl lehet élni?

bigudi-na-korotkie-volosy-vybor-i-sekrety-ukladki-15

1 kedvelés

Igen, csak annyi a gond, hogy így a középső tekerés nem kap valami sok levegőt… :smiling_face:

Asszem, ma végére értem vagy egy hónapos küzdelem után a B3 üzembehelyezésnek. Kinga említette a vatta fontosságát, külön köszönet neki! Ispynek is külön köszönet, mert valóban lehet olyan, hogy teljes az íz és azonnal jön. Aztán mindenkinek további köszönet, aki segített, ill. ösztönzött arra, hogy ne dobjam még ki a francba. Ma új tekerés, 3-as mag, 30-as Clapon, 5 menet. Hozzá Thunderhead vatta. Mellékíz nulla, íz azonnal jön és marad is a tank terjedelmében. Rendszer megbontás, új 3-as Claptonból új 5 tekerentyűs spirál, új Thunderhead vatta, új leves természetesen új, halvány aromával. Az íz egyből jön, más eszközzel összehasonlításban is OK.
Mégegyszer köszi a sok segítséget, egyúttal ígérem, a B3-ról nem írok többet. Itt a vége…

8 kedvelés

Gratula!

Így megy ez sajnos. :rofl:

A b3-nak elég nagy a kazántere, így a 3-as mag és a clapton is jól tud benne működni, meg kell találni a jó setaput a tankhoz és azt jól megépíteni. Van hogy ez elsőre megy, van hogy soha.

Ez a szép az rtaban…vagy nem, inkább nem szép. :sweat_smile:

3 kedvelés

Kösz :smiley: Ezért fostam én ettől. De kétségtelenül érdekes elfoglaltság.

1 kedvelés

Neked összejött már a legutóbbi üzembehelyezés, netán kidobtad a gájdeszba? Ha nincs időd bajlódni, küldd csak el bátran, oszt megoldom a problematikáját a segítségetekkel annak is. (Vagy nem, bár én eddig még sosem adtam fel semmit.) Mert ugye különben most következhetne az, hogy vegyek egy új RTA-t :rofl:

Van 9 másik, szóval nem akkora kényszer, nem, még nem próbáltam. :sweat_smile:

De amennyibe került max a végén az kamuzom, hogy tényleg jó. :joy:

Pedig elbíbelődhetek vele, mindig beszámolva az eredményekről. Aztán amikor már jó, akkor elküldöm neked szarnak :smiley:

Nem véletlenül hívják Berserkernek vagy van alapja :joy::rofl:. Ennyi erővel lehetne a neve Rage is .

Angry Jon Bernthal GIF by NETFLIX

1 kedvelés

Ha lesz időm, majd elegyek a TMK műhelybe és csináltatok egy új nagy frankót. Annak meg az lesz a neve, hogy “Revange From Mr Brown”.

Mr Never ever kox maker

Ever Never, Kox Maker