Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Kép nem készült, de nem ritkítottam, csak begyömöszöltem az ugyanolyan hosszúra vágott vattát ritkítás, cirógatás nélkül, és szerintem tökéletes lett. Egy kicsit kattog, vagy pattog vagy hogy írjam le (gondolom ismeritek ezt a hangot), de a youtube tesztekben ennél a tanknál hallom, szóval szerintem jó, plusz nem idegesítő. Szóval megvan. Ezer hála :smile:

Illetve kicsit utánajártam ennek a sípoló hangnak, végül egy youtube kommentben láttam, hogy a YachtVape is tisztában volt vele, ez valamiféle hiba volt, és küldtek a régi verzió tulajoknak egy ilyen kis műanyag cuccot amit a tank aljába kellett beépíteni. Az enyémhez már a dobozában volt hozzá. Beépítettem, nem tudom, hogy ettől javult-e meg, vagy a vattázás miatt, de nem is érdekel. Annyi, hogy ez az alsó oldalsó levegőnyílást “lefelezi”, de az AFC-t eltekertem egyel nagyobbra (2 mm), így pont jó a levegőzés nekem.

Illetve a tekerésem más lett, ugyan abból a fused claptonból 2.5-ös magon 0.8-0.9 ohm körül vagyok. Egyelőre meg vagyok vele elégedve, sokkal jobb ízeket hoz. De kövi vattázásnál próbálkozom még egy kicsit, hátha azt a kattogást tudom még egy kicsit csökkenteni.

Röviden: köszi a tippet, siker :smile:

5 kedvelés