Kezdő szett

@Katalin_Bagi nem a porlasztóba tekernéd egyenlőre a "drótot":slightly_smiling_face:Az,ha jól tudom a felújítható porlasztó kategória​:slightly_smiling_face:De értem mire gondolsz​:slightly_smiling_face:
Én és még egy páran a Vaporesso gtx one-t vettük meg elsőre.Ez egy cserélhető porlasztós,beépített(bírja rendesen egy töltéssel)akkus készülék.
Én szeretem,még most is használom harmadik modnak.Az ára is teljesen elérhető és a porlasztók is több helyről beszerezhetőek,jó áron.Ő nem igényel nagy tudást.Csak meguntam,hogy 2-3 hetente cserélni kellett a porlasztót benne.És mivel beépített akkus,hamarabb tönkre fog menni,mint a cserélhető akku,amit,ha kell majd cserélni,a mod marad,csak az akkuból kell másikat venni.
A gtx külön mod és külön tank.Van itt aki már nem is a saját tankjával használja,hanem vett egy másik tankot.De én szeretem a sajátját.:slightly_smiling_face:



Azt hiszem 2 hónap után(vagy 3)megrendeltem a többiek segítségével az első gyönyörű és nagyon jó modomat,Yihi sxmini mx class már cserélhető akkus és hozzá egy RTA én magam csinálom a tekerést és vattázást Kyfun lite plus 2021 klón kazánt.Mindig azt mondtam,hogy soha nem fogom magam csinálni​:wink:,de a többiek már akkor tudták,hogy de bizony fogom csinálni​:joy:

Nagyon szeretem a kis szépségemet​:slightly_smiling_face:
Ezen felbuzdulva,nem nagyon sokára megérkezett a harmadik készülékem is,egy Ijoy captain link cserélhető akkus modom és lett hozzá egy RTA magam tekerem,Berserker v1-em.

De nagyon jó a Uwell Caliburn g is kezdőknek.Szeretik sokan.Ez is beépített akkus,porlasztós szett.
Meg még van sok,majd írnak a többiek is​:slightly_smiling_face:

Ezek MTL-ek.Szájból-tüdőre…

Szerk.:lehet úgy is,hogy cserélhető akkus mod és porlasztós kazán.Így is össze lehet választani.

9 kedvelés