Kezdő MTL RTA

jah, jogos…fáradt vagyok, megyek is aludni :slightly_smiling_face:

Hmm, szép tank, mi ez? :joy:

Tudod, ez csak olyan jött ment tank… Nálad​:joy:

Remélem ez valami 1000 éves kép, nem hever előtted megépítve. :sweat_smile:

Félre volt téve egy dobozba így ahogy van… pár hónapja :joy:
Majd egyszer raszanom magam, hogy elmossam és úgy megy vissza a dobozba.

Micsoda trehányság kérem, látod, én állandóan csak mosogatom a tankokat. :grin:

Amiket használok, azokat én is :slightly_smiling_face:
Ez az elfekvőből került elő, csak neked :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

biztos elvinnék ha meghirdeted…persze csak ha nem kötődsz te is hozzá érzelmileg :slight_smile:

Nem adok el… Max ajándékba megy ha úgy gondolom :slightly_smiling_face:
Vagy ha valamikor végleg letenném akkor adnék el, de az biztos nem mostanában lesz :slightly_smiling_face:
Ja és nem kötődöm hozzá, kicsit sem :joy:

Sziasztok. Úgyy látom csend lett ebben a topikban.
Segítsetek már nekem is légyszi. Első MTL RTA-m keresem, ami azért nem homlokhorpasztó.
Legyen könnyű szerelni, felül tölthető és finom ízeket adjon. Esetleg webshop linknek is örülnék :grin::revolving_hearts:

Szia. Ha számít az ár, akkor pioneer 1,5. Ha nem annyira, akkor byka vagy kayfun. De majd mondják a többiek a variációkat.

1 kedvelés

Ebben a topikban viszont megy a diskurálás, ugyanezzel a témával :blush::wink:

Végig is olvastam becsületesen. És sokszor jókat nevettem, mert azért elment itt a téma :grin: Valamint a kérdés idítója sem írt.

Csak valami jó, tényleg beválós tankot keresek. Rengeteg féle van a piacon, viszont vélemény kevés hosszabb használat után.

1 kedvelés

Csak akkor olcsó ám a pio ha már egyszer vásároltál sm-on! Amúgy 58$

Esetleg olvasd át azt a topikot amit Bea linkelt …kb 1000 hsz és sok kérdésre választ adhat.

1 kedvelés

Szia, én indítottam azt a topikot.
Mi az amiben fontos lett volna hogy aktívabban hozzászóljak?
Ha bármi kérdés van amiben én tudok segíteni (nem hinném, habár szívesen megteszem :sweat_smile:) akkor mondd…
Ha a végleges tapasztalat érdekel az első készülékemről, (berserker v2 klón) akkor az az hogy nem javasolnám kezdő tanknak. Nehezen találtam meg az ízét, nehéz úgy vattázni hogy ne szívódjon fel a drip tipbe liquid, a levegőzőjét állítani kívülről lehetetlen és emiatt komfliktusokkal terhelt a viszonyunk. :sweat_smile:
Mivel ez nagyon olcsón jött, szinte ajándékba és emellett baja nincs ezért így is hasznos, de azért keresek egy másodikat ami kicsit egyszerűbb.
Ez még nincs meg, nem tudok tapasztalatot írni róla.

egy tagadhatatlan ok szól a dvarw klón mellett…ha mégsem felelne meg akkor szinte a vételáráért el lehet adni nagyon gyorsan. Ezt kb egyik tank sem tudja. Alin max 25€ (két tankkal) a komplett szett szállítással, De 1 tankkal csak 17€ az alap, amit itt 7-k-ért nem gondolom, hogy pár nap alatt ne vinnének el…pláne ha kvázi új.
Dsxvpae Dvarw Mtl Fl 24 Rta 24mm Rta Tank 316stainless Steel 3.5ml/6ml Atomizer Rta Single Coil Airflow Tank Rebuildable Rta - Atomizers - AliExpress

1 kedvelés

Szia Anna. Bocsi, kevertem a topikot másikkal. Keresgéltem és igazad van, amire gondoltam azt egy pasi nyitotta :wink: Ezer bocsi.
A véleményed köszönöm, akkor ezt ki is húzom a listából.

Semmi gond, tényleg csak azért írtam hogy ha van bármi amiben segíthetek akkor szívesen megteszem :blush:

1 kedvelés

Szia Judit,

Habár csapong a topik, azért írtunk rengeteg tankot. A tutit ne keresd, mert 10 embernek 10 különböző lesz az. Ha első tank és olcsón akarod megúszni, akkor kezdésnek egy dvarw klón jó lesz:

Ha többet áldoznál rá:
https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-v9-full-kit-clone/

https://www.tisvapo.it/prodotto/kayfun-prime-clone/

https://www.tisvapo.it/prodotto/ka-v8-clone/

Ha nem klónt szeretnél:

Használtan:
https://vaperina.cc/t/expromizer-v5-fekete-extension-kit/20074

Mindegyik tök más, amit tudni kéne:

  • mennyire legyen szűk
  • lehessen állítani a levegőzést
  • legyen-e lékontroll
  • alsó vagy felső töltés
  • fekete vagy ss
  • 22 vagy 24 mm
  • sok th vagy kevés th, bár a kevéshez jó a niksó is

Ha ezekre nincs válaszod, akkor én a legolcsóbb írányába mennék, amíg nincs tapasztalatod, hogy mit szeretsz.

3 kedvelés