Kezdő MTL RTA

Szia!
Én még új vagyok az rta-k világában, úgyhogy csak egy tanácsot adnék. Mégpedig azt, hogy légy türelmes, főleg magaddal. Nem (feltétlenül) az építés lesz a legnagyobb problémád. Sokkal inkább, hogy megtaláld azt ahogy Neked jó.
Én kontaktlencse nélkül mindkét szememre 35 %-ot látok, ezért (is) nyugtattam magam több mint 2 évig, hogy jók nekem az ilyen - olyan podok. Végülis ez csak egy módja a nikotin bevitelnek stb. stb. stb.
Aztán olvasgattam itt 2 hétig és vettem egy Bishopot. Én lepődtem meg a legjobban, hogy nem is olyan nehéz ez a tekerés, vattázás. Aztán 2 hétig küszködtem, de nem jöttek az ízek.
Elég volt csak rákérdeznem és a srácok/lányok /hölgyek /urak szó nélkül segítettek.
Pedig nem a régi regisztrációmmal írok, ergo nullkilóméteresnek számítok.
Azóta próbálgattam más huzallal, más menetszámmal és egyre csak jobb.
Pedig már úton van egy Dvarw mtl fl 22 klón is, mert azthittem a Bishop ennyit tud.
Bocsánat ha túl személyesre sikerült, csak azt akartam, hogy lásd ha én meg tudom csinálni, akkor Te is.
Ne izgulj ha nem olyan elsőre, hatodjára, tizedjére, mint amit vársz vagy gondolnál. Legyél nagyon türelmes és próbálkozz, próbálkozz, próbálkozz.
Bármire is esik a választásod adj időt magadnak.

6 kedvelés