Kezdő MTL készlet nulláról, irányárak és érvek induláshoz

A gyártó oldalán a “discovery” szóval keresve ezeket mutatja az oldal:

Van itt aroma és snv-is. (M-type-ot sajnos nem látok.)

Hát, most ez ironikus kritika, vagy elismerés, vagy C válasz? :grin:

1 kedvelés

Annak mtl ben elégnek kellene lenni 1évig…tudom még új neked :blush:majd látod ,sok az .
Amit bekeverek és nem az én ínyemre való a kollégáknak szoktam ajándékozni főleg gyümölcsöst nálam ezért fogy :blush:

1 kedvelés

Napi 10 ml úgy jött ki, hogy napi 7-8, ill. lesz némi ajándékozás, meg esetleg kicsi selejt.
8x200=1600=200 nap=aug-szept. :grin:
De ok, tartson tovább.
Úgy tűnt, napi 6-10 ml mtl-ben egy keveset alvó embernek itt a fórumon abszolút nem sok.
Meg még van nic-em 500 ml alapléhez.
Utálok rendelni 600-szor apróságot :grin:de már így is 4 rendelésem volt a 22. napomra. 3 aroma, 1 meg hardverek.
De mivel itt pörögnek az újdonságok, ismerve magam, lesz itt még aromarendelés is, meg 1 by-ka meg mittudomén :grin:

3 kedvelés

Üdvözlet!

Köszönöm a befogadást…Kezdőként nekem erre esett a választásom.

11 kedvelés

Üdv itt. Kezdőszettnek nem vészes. :+1: Főleg, ha még nem tudod, DL vagy MTL, és mik a kedvenc ízek.
Nagyon remek fórum, segítőkész banda. :+1:
Tanácsom: olvass sokat! Tudástár. Kinga szuper írásai. Jó a kereső is.

6 kedvelés

Üdv köztünk :fist_right::fist_left:kezdésnek klassz :blush:

4 kedvelés

Kezdésnek nagyon jó.Ennyiért meg pláne​:grinning:

5 kedvelés

De ha már úgy is rendelsz,akkor a helyedben vennék egy kis alapot,meg egy-két aroma koncentrátumot is.Hátha bejön a dolog,aztán legyen mit szívni​:stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Az már van…

5 kedvelés

Ez jó.És milyen aromákat vettél?

1 kedvelés

A csomaghoz kapok 3 db-ot.Plussz párom rendelt…
image
image


image

4 kedvelés

Az amit a csomagban adnak az kész liquid,nem aroma.Azt nem kell keverni,azt szívhatod azonnal.

2 kedvelés

Én is így kezdtem​:grinning:Dohányos és gyümölcsös aromákkal.Aztán hamar rájöttem,hogy a gyümisek nekem nem jönnek be.

4 kedvelés

Az USA Mix reprezentálja a dohányosnak mondott ízek gerincének bő egyharmadát.
Még most is elgőzölöm néha. Az egy jó kezdő középút.
Sok sikert :+1:

Ui: sok rendes tag segít majd mindenben. Kivéve, mikor éppen szétoffolnak pár topicot :grin:

4 kedvelés

Köszönöm…
:grin:

3 kedvelés

https://eliquidonlineshop.com/vvvw-mod/93603-vaporesso-swag-px80-box-mod-leather-brown.html

Itt ez a Swag PX80 nagyon tetszik de mi ez az adapter a tank helyén? Az jár hozzá?
Ott egy “luk” van de normál 510 menettel? Minek kell ez az adapter?
Merjek én ilyen modot venni vagy inkább Wotofo M-dura mini vagy Swag 2 esetleg iStick Pico?

1 kedvelés

Szia,

A gyári tankja mágneses. Az adapterrel 510-es szabvány tankokat lehet vele használni. YouTube-on megnézel róla egy videót akkor jobban megérted. Nekem volt egy ideig, a gyári tankkal és a GTX porlasztokkal nekem tetszett. Az adapterrel és másik tankkal nem 100%-os, sajnos.

Kösz. Hát sajnálom. Külsőre nagyon tetszik.
És a Wotofo Mdura mini? Azt se látok itt a csoportban senkinél. Miért nem népszerű? Valami baja van?

1 kedvelés

Én majdnem vettem, de valójában nem volt rá szükségem :slight_smile:

1 kedvelés