Kezdő ecigi

Sziasztok kezdőnek jelenleg ti milyen ecigi ajánlanátok? Főbb szempontok hogy ne legyen hatalmas gőze könnyű legyen benne porlasztót cserélni és feltölteni,viszonylag jó ízvisszaadással rendelkezzen és ne legyen egy rémálom a porlasztó beszerzése se. 2készülék érdekelne az egyiknek nem kell nagy aksi kapacítás inkább csajos legyen a másik viszont erős lánc dohányosnak kellene itt az aksi is szempont lenne. Ha linkekkel segítenétek azt is megköszönném hogy honnét lehetne berendelni őket.

Előre is köszönöm mindenkinek a választ és a segítséget!

Szia,
Nekem főleg Vaporessoim vannak azt tudok ajánlani.
Csajos kezdőnek: https://www.vaporesso.com/vape-kits/luxe-80s
vagy akár a sima 80 is jó én azzal kezdtem és nekem most az a tartalékom de néha mindig előveszem, egyszerű a töltés egyszerű a coil csere. Tök jól állatható van belőlelle csajosabb is de jól performáló vapeknél az igazaán csajos dizájnok az én tapasztalatom szerint a komolyabb modoknál jönnekk, de van belőle az a pirosas. A szívás benne hogy ezzel a tankkal (ugyan maga a tank plexi) de ha törik valami akkor kicsit macerásabbnak láttam az utánpótlást mint egy komolyabb vaporessonál ami sok mindennel variálható.
https://www.vaporesso.com/vape-batteries-mods/gen-200-80s Uram meg ilyennel (is) nyomja én szeretem jó kezdő vape lehet bírja nagyon sokáig és ha bejön első körben elég csak plusz aksikat meg aksi töltött beszerezni ( az amúgy se árt egyébként mert ha aksi töltőben töltöd akkor hoszabb az aksi élettartama illetve ha van négy aksid akkor nincs az h csak egy vape van és a töltöd nem tudosz szívni)
ecig weboldalon most akciósak még azt hiszem.

Köszönöm a segítséget. Ezek a gtx coilok mennyi ideig bírják és milyen az ízvisszaadásuk?

Nyulászi Borbála üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> (időpont: 2022. júl. 20., Sze, 23:33) ezt írta:

sziasztok,gtx one szettben kb 2-3 hétig bírják legalább a porik az íz visszaadásuk nem rossz,jo másabb egy rta ugye amit magunknak tekerünk meg de azért ezek is vissza adják az ízeket szerintem.:wink:

2 kedvelés

Én a cct használom a kerámiát nekem simán bírja tovább mint egy hónap (két készüléket használok mondjuk) sokkal tovább bírja a kerámia árban pedig kb ugyan annyi de egyébként nagy előnye ennek a vaporessonak hogy rengeteg coil kompatibilis hozzá más gyártóktól is. Én sokat repülők (átlag havi egyszer) nem mindig tudom kiüríteni a tankot és hat a nyomás stb nem a legjobb barátja a vapenek de nekem így is bírják s coilok, de azt hozza teszem hogy nagyon édes magas cukor tartalmú liquidek gyilkolják a coilokat rendesen, és én elég hígan használom az aromákat szoval valószínűleg ezért is bírja nekem sokáig

Köszönöm a segítséget! :slight_smile:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.