Kezdő e cigis segítséget kér liquiddel kapcsolatban

Sziasztok!

Tudnátok nekem egy olyan TOBACCO-s liquidet amit be vált nektek?
Én leginkább a reggeli kávémhoz keresek egy “finom” liquidet.
Tiszta dohányos liquid NET hybridek a szimpatikusak.
El tudok képzelni dohány és valami keverékét is pl.: kávé, vanilla, valami süti (desszert)

GEEKVAPE - AEGIS L200 (LEGEND 2) - Z SUB-OHM 5,5 ML - KIT használok

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket.

Üdv.: Péter

Szia. Nem pont dohányos, mert van benne más is, de a K Flavour Comoany Alfie longfillje számomra egy kellemes cigi feelinget adott. Reggeli kávéhoz nagyon passzolt. De ugyanezt el tudom mondani a Liquidhall Pompei-ről is, bár ott nem a dohány dominál. Vagy még ott a Vampire Vape Vanille Tobacco, az Al Carlo Roasted Cinnamon és ugyanezen gyártó Salted Caramell-je. De a Capella Chocolate Glazed Doughnut-ja is illett a kávéhoz, szerintem.

5 kedvelés

Szia!

Ha kicsit lágyabb dohányra gondolsz, akkor a Don Cristo Original vagy a Black jó választás lehet, de van nekik kávés is aromájuk is. Esetleg egy GBC Little Mountain, ami nagyon finom kávé vagy ugyancsak tőlük a Private Reserve, ami dohány/vanilia, bár a dohányt abban annyira nem érzem, viszont a vanilia a legjobb, amit kóstoltam eddig.

5 kedvelés

Ami Virginia, az mindig édes, édeskés dohány. Azhad elixyr virginia lesz amit te keresel. Ráadásul az NET tobacco. (dohány kívonat). Ebből van vaníliás változat is.

4 kedvelés

Szia!

Köszönöma segítségedet!

Péter

Ez most nagyon bevált kv-hoz, nem tudom, mennyien ismerik, szerintem nekem is innen van. Meglepően finom, pedig nem “kapadohány”, a sima Virginiához képest egy " ízorgia". 7 százalékban is bőven erős.

https://www.tisvapo.it/prodotto/virginia-red-tabacchificio-3-0/

1 kedvelés