Kezdő, de lelkes vaper

Sziasztok!

Van egy British American Tobacco Vype márkájú készülékem:

Alapvetően meg vagyok elégedve vele, csak kicsi a tank meg az akku is hamar lemerül…
(Gyakorlatilag folyamatosan használva van (DL) csodálkozok is hogy 1 év garit adnak rá, mivel azt írják hogy 300 feltöltést bír a szerkezet… :rofl:

Kérdés 1: Ha az aksit nem is, a fejet lehet e cserélni nagyobbra, ha igen akkor mire?
Kérdés 2: Szeretnék egy másik eszközt is venni, egy Voopoo Vinci X lett kinézve, esetleg egy Voopoo Drag X, árban ugyanott van a kettő, de állítólag a Drag nem a legjobb DL-ezésre…
Az is felmerült hogy veszek még 2 Britsh American Tobacco Vype-t…
Mik a tapasztalatok illetve várom a tanácsokat, aliexpressrol rendelek, de ha kell az országon belül bárhova elmegyek… Még Komárnóba is átugrok ha megéri… :slight_smile:
Rendelek nagy adag liquidet is a liquidhalltol, de itt is érvényes, hogy ha Komárnóban olcsóbb akkor megyek oda…

Kérdés 3: Van egy ce4 vagy ce5 e cigim is, viszont nem vagyok a tipusban biztos, ahol vették nekem ott meg mégannyira sem tudnak róla semmit Nox24 van ráírva de a webshopjukból nem lehet rendelni bár látszólag működik… Lényeg a lényeg szeretnék hozzá patront venni, milyen tipus lehet?
Csináltam egy képet is, amin nem látszik de 1.6ml méretű a tank:

A segítséget/tanácsokat előre is köszönöm!

Üdv,

3 kedvelés

Szia, azt nem tudom van e hozzá kiegészítő, de DL ezéshez két akumulátoros (cserélhető) modot használnék. 4 jó féle modhoz való akumulátorral, 2 külső töltőn 2 a gépben. Modhoz, tankhoz találhatsz ajánlásokat itt a fórumon. AJÁNLÁSOK Hát őő ezek dohányboltos cuccok, az elsőhöz ezt találtam https://mindenamivype.hu itt tudsz keresni hozzád közeli boltot, de nem hiszem, hogy lenne hozzá nagyobb üvegpalást, esetleg hasonó méretű bubis. A második meg valami ego s cucc szerintem ego-t talán

4 kedvelés

Szia :slightly_smiling_face:

Köszöntelek a Vaperinán! :slightly_smiling_face:

A feltöltésnek mostmár működni kell, így ha szerkeszted a témád hozzá tudod adni.

(Regisztráció után új felhasználó vagy 24 órán keresztül. Ez azt jelenti, hogy bizonyos korlátozások vannak. Ilyen pl.: hogy 1 képet tölthetsz fel egy bejegyzésbe. Ezt a számot most megemeltem 3 -ra)

Egyébként egyetértek @LordGaret -el. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap múlva. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.