[KEZDŐ] 9. rész: Egy kicsit a keverésről és az erősségről

Igazad van! Szerintem és pláne számomra! Vg alapú aromát felárral berendelni pénzkidobás számomra!

1 kedvelés

Egyébként ezek olyan típikus kezdő hibák, amiket szerintem mindenki elkövet, én is vettem a 70VG-s kész alapot, hogy én majd jól 70VG-s liquidet fogok használni, hozzáadtam a 10% 100PG-s aromát, az 50-50-es booster és boldogan vépeltem a…PG többletes liquidet. Ezzen még azzal is rontani lehet, ha valaki eleve nikes kész alapot vesz, mert ott aztán minden borul, mint a bili, aztán meg pislog az ember, hogy miért ilyen gyenge a cucc.

1 kedvelés

Ráadásul megpróbál az ember tenni a pg érzékenység kialakulása ellen is .Mert ami még nincs az nem biztos, hogy nem lesz! Így is benne van a pakliban azt jó szél!:grinning:

Kolega dual Zeus-ban 50/50 3mg alapot használ 20-25% aromával, csodálkozik, hogy olyan mint a víz, és gyenge a nic :smiley: de hiába mondom neki, hogy segítek, rendeljünk meg neki mindent külön… Inkább havi 20-25ezret elcsesz a liquidcity-n a semmire, majd 2 hét múlva már kifogy a levesből… Hiába mutatom neki mit rendelek 20ezerből a kumulusról, meg, hogy 16ezerből meg lenne fél évnyi (sőt, több) alapja… Menthetetlen :smiley: ő 1,5 éve vapel, én 3 hónapja :smiley:

Persze, ez is igaz. Én nem mondom, hogy feltétlen rám kell hallgatni, hisz ez egy iszonyat szubjektív dolog. Viszont, szerintem, ha adott minden “alkatrész” akkor lehet korrigálni, ha valami félre megy. Bár én már ennyire nem számolgatom az arányokat. Mindig van bekeverve egyensúly alap, abba megy aroma és annyi. Viszont, ha valamelyik tanknak nem tetszik valami akkor ott a PG VG és a nikotin. Sosem keverem be az összes aromát, így, ha gebasz van könnyű megmenteni a helyzetet.

7 kedvelés

A "vagy"az akkori szituációban kérdés. Mint ahogy a válaszod sugallja is. Értem én a Te matekodat de a sztoriból feltételezhető, hogy hozzáértők keverik. Az általam ismert “üzletek” 100-as, 200-as nikivel dolgoznak így releváns, hogy a 6 kevés akkor felhúzta a duplájára. De elképzelhető a Te teóriád is. Akkor viszont gáz! Abba az üzletbe nem mennék többet! :grinning:

1 kedvelés

Nekem ilyen van rokonból is. Akkor se jó, ha én megcsinálom neki, mert “ő úgy szokta!”. Már nem nagyon foglalkozom vele, egyszerűen reménytelen :exploding_head:

Ebben a storyban a liquidcityvel nincs probléma egydül. :sweat_smile:

Probléma nincs velük , csak azért lestem múltkor, mikor a céghez rendelte a cuccokat… 1liter alap, néhány booster meg vagy 3 aroma huszon x ezer… Lehet ezt olcsóbban is. :slight_smile: Én is rendeltem már tőlük, egyszer, mikor kezdett haldokolni a porlasztó, a kínai csomagnak meg még kellett 1 hét… Vettem 5db porlasztót 7500-ért :sweat_smile: ugyanennyiből pár hete kumulus-on 15db porlasztó jött ki. :slight_smile:

Igen csak sokszor kumuluson nincs az az aroma, ami a tlc van, mondjuk én vettem már mindent is mindenhol.

2 kedvelés