Kevés a feszültség?!

Szisztok!
Adott egy WISMEC LUXOTIC BF BOX kit
Mikor megvettem ismerőstől teljesen jól izzította a coilt (clapton coil) , viszont most, hogy rávettem magam az újra tekerésére ( Wotofo dual core fused clapton 0.62 ) akkor már olyan tetű lassan izzot fel a coil… kértem másik ismerősömtől, viszont az nem tudom milyen ellenállású pontosan, azzal nagyjából jó… akksi fel van töltve, már megpróbáltam 3 akksival, de nem lett jobb, volt aki azt mondta, tisztítsam meg az 510-et hátha… valami tipp, vagy kuka a mod?
( nekem ez a mecha dolog teljesen új! )

2 kedvelés

Szia. Ennek 2 oka lehet. Vagy kanthal a tekerés, vagy több fémet tartalmaz mint a korábbi, ami jól működött.

5 kedvelés

Szia!

Igen, jól érzed, “kevés a feszültség”. Írásod alapján eredetileg clapton coilt használtál, amelyben egy vezető szálon van egy vékonyabb huzal. A dual core claptonban már két vezető szál van, több fém nagyobb teljesítményt igényelne. A setupod jelenleg cc. 23 watton dolgozik, ami szerintem kevés egy dual core claptonos tekeréshez (első tippként a - paraméterek ismeretének hiányában - legalább 30 watt kellene).

Hasznos lenne ilyen esetekben egy VW mod, amin lehetne tesztelni a tekerés teljesítményigényét (talán az ismerősödnek van ilyen).

És igen, a mecha világa elég számolgatós. Ha mélyebben elmerülnél annak fizikázásban, akkor ajánlom az ebben leírtakat: Smok Stick V9 Max kaland.

Addig is érdemes megtudni, hogy az eredetileg jól működő clapton coil milyen paraméterekkel rendelkezett, és olyan claptonokat használni.

További szép napot, kellemes gőzölést!

7 kedvelés

Szét kell szedni és a gombnál az érintkezőt meg kell takarítani ez egy mecha mod be van égve már…

5 kedvelés

Ezeket a videókat érdemes át nézni

3 kedvelés

Tisztítási folyamat…

4 kedvelés

Vagy akár vehetsz egy normális (nem mecha) mod-ot amin szabályozható minden és biztonságosan adja a kívánt teljesítményt…én ezt tenném.

5 kedvelés

Igen, nekem is ez a terv, ez csak hirtelen jött, mert kellett… nem akartam megint a cigarettához nyúlni, az előző cigimet meg eladtam sajnos…

2 kedvelés