Készülék vásárlás

Sziasztok,

viszonylag új e-cigi használó vagyok így el is akadtam az elején :sweat_smile:

Jelenleg egy smok nord 4 lelkes használója vagyok potom 2 hónapja :joy: viszont meglehetősen elkapott a gépszíj és kicsiny készülékem akksija sajnos nem bírja a megpróbáltatásokat, sokszor kell töltenem, így gondoltam, hogy befizetnék a lvl 2 -es szintre és vennék egy akksis készüléket ami beváltja a hozzá fűzött reményeket és kibírja egy napig :smiley: átlagban olyan 5-600 slukk egy nap de volt, hogy több is sikerült már.

Laikusként viszont nagyon megzavarodtam a szebbnél szebb és nagyobbnál nagyobb készülékek között. Így ebben kérnék segítséget.

Ami számomra fontos hogy sokáig bírja az akksija, és nagy legyen a tankja, illetve maradnék DL vonalon.

Építeni egyenlőre nem szeretnék, a jelenlegi tudásom az ott tart, hogy ki tudom cserélni a porlasztót :joy:

Amit magamnak kinéztem az a Smok morph 2-es,de nem tudom, hogy az megfelelő lenne e számomra , mert nem szeretnék úgy járni ,hogy veszek egy készüléket és szép meg csillivilli csak használni nem tudom :smiley:

Így ebben kérnék segítséget, hogy ezekkel a paraméterekkel melyik készüléket ajánlanátok jó szívvel? Az ár az olyan max 30 körül lenne amit rá tudnék szánni.

Nagyon köszönöm előre is :hugs:

Szia Nika,

ha dl és megy a puffogás, akkor 2 akksis modot nézzél, 4 akksit vegyél és egy 4 ágyas töltőt hozzá, a többit majd a tapasztalt déelesek mondják. Az akksikat érdemes párban használni, hogy egyszerre használodjanak. A smok az smok, nem a minőség csúcsa, bár a kereted elég keskenyke.

4 kedvelés

Szia Nika. Nem gondolkoznék porlasztós verzióban. Tény,hogy kényelmesebbnek tűnik,és egyszerűbbnek,de csak eleinte. Íz szempontból meglátásom szerint nincs az a porlasztó,ami utolérne egy tekerést,de lehet rámcáfolnak a többiek. Nem szabad félni a tekeréstől,pár alkalom után rá lehet érezni. Persze mindig lesz mit finomítani. Nem mellesleg az összköltséget nézve kategóriákkal olcsóbb tekergetni,mint porlasztókat vásárolgatni. (Valamint ha nagyon rászoksz a vapelésre,akkor úgyis tekergetni fogsz ). Előttem írt kolléga minden szava igaz! De én kihagynám a “porlasztós lépcsőt”. Mind anyagilag,mind minőségileg.

4 kedvelés