Készlet kezdőknek 1hónapra ingyen

Részemről lenne:Pico mod.Tankok:Expromizer V4.Spica Pro.Dvarw Fl. "db aksi

11 kedvelés

2 tank a részemről:

  • Doggystyle 2k16
  • Doggystyle 2k18

De lesz itt más is csak majd meg kell még néznem.

9 kedvelés

Nagyon vagytok fiúk! Ez igen! :heart_eyes:

2 kedvelés

Sziasztok!
Lenne egy más irányú ötletem is ez ügyben,kezdőknek általában problemás a keverés,szval kb 2 hét múlva betudnák csatlakozni,10ml es bekevert lötyikel,3mg os 50/50es alapal,mondjuk ez nem csak kezdőknél is lehetne,pl köztünk ugyanígy cserebere​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Jó 5lett 3as erőségűvel én is beszállok 50/50es 10ml 1embernek én is hozzá teszek nem kell semmi érte.

6 kedvelés

Ez egyre jobb. :heart_eyes: Szuperek vagytok :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Persze én is így gondoltam,kezdőktől semmi nem kell vissza fele,sőt "kell"am se lenne,csak lehetne egy ilyen is,hogy mi is csereberélhetnénk,ha szeretnénk,pl feldob valaki 5db 10ml-es bekevert ízt cserére és aki akarna rárepül és vissza ajánl 5 ízt,ha mindenkinek megfelel létrejönne a csere​:slightly_smiling_face:pl gyógyszertári cseppentősbe vagy az aroma saját flaxijába​:thinking:

4 kedvelés

A cserebere szerintem nyugodtan mehet, csak az eladással vannak gondok, de az is ugye a törvények miatt. Ide szerintem a felajánlott dolgok jöhetnek, csereberére meg majd szükséges lesz egy új topik. :thinking::slightly_smiling_face: Ha Nektek is jó így. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Sziasztok! Én szívesen bedobok egy wotofo manik pod modot. Adom hozzá az smrt porit, ha esetleg valaki ki szeretné próbálni a porlasztó felújítást. Cserébe viszont be dobnék 10-10ml al carlo 70-30 3mg-os 10%-ban keverve szmötyi. Sós-karamell-dohány, illetve sárgadinnye-dohány. :grin:

5 kedvelés

Nekem is van egy Dwarv MTL FL, meg egy Zlide kazánom, amit nem használok, ezt fel tudom ajánlani a közösbe. Meg van bekeverve pár 10ml-s 50-50 leves, ami pár hónapja érlelődik, ebből is tudok adni. A csere is jó ötlet, támogatom :slight_smile:

9 kedvelés

egy avokado 24-et és egy obs enegiet én is be tudok dobni hogy ne csak mtl legyen bár az obs hez semmi nincs csak a tank

6 kedvelés

támogatom

5 kedvelés

2 ágyas töltő akad nálam kölcsönbe. :smiley:

3 kedvelés

Dl tank akad nálam is.
Wotofo Profile M.
Aztán Solomon Mesh tank,nagyon fincsi ízeket tud.
Mod pedig egy Aegis Blade mod.A lőtéri kutyanak nem tudtam eladni pedig patika állapotú:joy::joy::joy:
Hirtelen ennyi. :smiley::smiley:

2 kedvelés

Túl fáradt vagyok már, hogy végig olvassam, de nem bírtam megállni, hogy ne írjak. :woozy_face: :roll_eyes:

Azt hiszem, ilyen gesztust én még nem láttam semmilyen formába. Ha lenne kalapom, biztosan megemelném! :tophat: De, nincs! :sweat_smile:

Úgyhogy minden tiszteletem, pacsi! :raised_back_of_hand: :wink:

8 kedvelés

Szerintem a kezdők ide írhatnak vagy igazából bárki, aki ki szeretne próbálni valamit, amilye nincs és akkor akinek meg van bedobhatja a közösbe.

A purity mellé bedobom még a dvarw fl klónt is.

3 kedvelés

Sziasztok. :slight_smile: Szia @Janos_Groszeibl :blush:

Beszéltem @Donat -al ezügyben. Pici türelmet kérünk. Kap a kezdeményezésed egy külön lapot, úgy hisszük úgy könnyebb lesz mindenkinek. :slight_smile:

6 kedvelés

Rendben várjuk!:slightly_smiling_face:

Mien színben? Kettö is van egy alkatrésznek egy még immel ámmal