Közeleg a Karácsony!

Sziasztok. :blush:

Rohamosan közeleg a Karácsony! :grimacing:


Mint az köztudott igyekszünk minden évben kitalálni valamit Nektek az ünnepekre. :slight_smile: Az idei egy különleges alkalom! Ugyanis két meglepink is lesz! :heart_eyes: Viszont az egyikkel @Robert_Horvath beelőzött minket! Amit innen is szeretnénk megköszönni! :hugs: :kissing_heart: Mindjárt meglátjátok mi is az…

Most is arra törekszünk, hogy mindenkinek szép legyen az ünnep! :heart: Ezért Robi azt találta ki, hogy a már rég óta porosodó készségeit, amit már nem használ és nincs rá szüksége, azokat felajánlja teljesen ingyen olyan Vaperina Tagok számára akik sajnálatos módon nem tehetik meg, hogy újat vásároljanak. Természetesen mi örömmel teret engedünk és támogatunk minden hasonló megmozdulást! :hugs:

DE! :point_up: Ha a környezetben van olyan Vaperina vagy Vaper akinek szüksége lenne valamire a felajánlott dolgok közül szólj Neki, hogy itt a lehetőség. :slight_smile: Ám mindenki csak egyszer kérhet egy valamit!


Sajnos, illetve ebben a helyzetben annyira nem is sajnos, de maradt vissza pár korábbi aukcióból nekünk is valami. Ezekkel a termékekkel szeretnénk beszállni Robi kezdeményezésébe, ami minden szempontból tiszteletre méltó cselekedet! :heart:

Kangertech Subvod kezdőszett, porlasztó nélkül, használt állapotban. Működése kifogástalan! :arrow_down:

Uwell Crown 4, porlasztó nélkül, kitűnő állapotban! :arrow_down:

Ijoy Combo RDTA, használt állapotban! :arrow_down:


Adni mindig jó! :smiling_face_with_three_hearts:

Ha tudsz, szállj be Te is! :heart_eyes: Hozzászólásban, várjuk azok jelentkezését akik beszállnának a Vaperina Karácsony kezdeményezésbe! :smiling_face_with_three_hearts:

Akinek szüksége van valamelyik termékre, az azzal a Taggal vegye fel a kapcsolatot akinél a termék található!


Boldok készülődést kívánunk! :blush: :heart:

Előre is köszönjük a felajánlásokat! Legyen mindenkinek szép az ünnep! :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

19 kedvelés

Sziasztok ! Első körben megköszönöm @Vaperina_Kinga , @Donat -nak hogy kezdeményezésemnek terret adtak :slightly_smiling_face:Mivel jönnek az ünnepek és nekem csak itt állnak használaton kívül így gondoltam felajánlom azok emberek számára akik tudnák használni ,ezzel kicsit szebbé tenni nekik is a ünnepeket :slightly_smiling_face:


12 kedvelés

Az a steampunkos mod jól néz ki. :slight_smile:

2 kedvelés

Fantasztikus vagy, mint mindig! :heart_eyes: Külön öröm, hogy ekkora szerepet kaptunk ebben! Köszönjük a magunk és a Közösség nevében! :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

7 kedvelés

Írtam privátban :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tesla Punk hazatalállt :smiling_face:

7 kedvelés

Geek vape Zeus ,Hellvape Rabbit hazatallált :smiling_face:

7 kedvelés

ANZU RDA postaköltség ellenében felajánlom!
Párszor használt, mondhatni új!
Ezzel tudok segíteni valakin!

6 kedvelés

Smok S-Barrel haza talált​:smiling_face:

4 kedvelés

Nincs valakinek SBS megunt modja? Pl. Brunhilde SS vagy valami kis 18650-es SS esetleg gunmetal. Vagy fehér Pico, pico2? Vagy Swag vagy Mdura mini? Ilyesmire vágyom. Cserébe tudok küldeni fekete színben hibátlan Innokin Ares 2-t dobozában vagy 300 ml lötyit, nikotin nélkül. :slight_smile:

3 kedvelés

Helló!

Felajánlanék egy Aspire onix kit /sajna arról nincs képem/ kezdőszettet, én azzal szoktam le tipp topp állapotban van, valamint egy Hellvape vertex kazánt coil-al együtt.

9 kedvelés

Ez van,ha nem Vaperinázol egy darabig​:wink::cry::heart:

2 kedvelés

Én mintha anno szemeztem volna a Vertexel​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szemeztél te mindennel is. :rofl:

3 kedvelés

Most (IS) olyan izé vagy​:bangbang::wink::joy::joy:

@Polop megkérdezhetem,hogy milyen színű a Vertex?:slightly_smiling_face:

Igen, csak el voltam/vagyok havazva… :joy:

2 kedvelés

Én szeretnék élni a Hellvape Vertex lehetőséggel​:heart::pray:

1 kedvelés