Keresem a megfelelő dohány kivonatos liquidet

Hat en pont most kevergetek,meglepett az allaga.Igy frissen ugy nez ki mint egy rossz must​:rofl:

5 kedvelés

Nekem jon a dohany.Az a fanyar iz nekem inkabb borokara vagy fenyore emlekeztet.

5 kedvelés

Lehet hogy nekem is ki kellene próbálni az Attila által javasolt keverési arányt.

Ez a boroka, fenyő páros érdekes lehet :heart_eyes:

2 kedvelés

Én inkább keserű dió dominanciát érzek az M-type-ban,néha kifújva vattacukor is jelenkezik,több tankos tekerésnél hozza már a füstös mindent is​:slightly_smiling_face:Minimum 1 hónapot érlelem addig nem érdemes hozzá nyúkálni​:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Nalam annyira mindennapos,hogy reggeli kavetol egeszen az esti lazitasig csak ez vagy lpv sec megy,utana johet valami fuszeres,izesitett dohany a pihihez.

3 kedvelés

És ugye a rayon használata kötelező :sunglasses:M-type-pal kombinálva addig jó a tekerés amig el nem kezd “fogyni” a vatta a tekercs alól :grin:

5 kedvelés

A Black Noteok között én szinte különbséget sem tudtam tenni, széna ízű volt mind :sweat_smile: Viszont a Blendfeel, Azhad, La Tabaccheria trió teszi ki a fogyasztásom 80-90%át. Magához a “cigiízhez” a már említett 1000 állhat a legközelebb, illetve az angol mixturák. De füstösségben, aromában a latakia verhetetlen. Mellette ami nagy kedvenc a kentucky, meg néha rájárok a cavendishre ha valami lágyabbra vágyom. Meg persze a gyümölcsös latakiák. :grin:

6 kedvelés

Szia @daniel!
Akkor lehet a black note-al ne is probalkozzak? Akkor csak egyet veszek :thinking:

Nem tudom milyen lesz ez a latakia,de a szaga…mint egy mocskos okadek hamutalnak…es nem kepletesen mondom,ez olyan,elethubb nem is lehetne.

6 kedvelés

Köszönöm @Andras_Barton!
Most picit megnyugtattal​:grinning:
Igen, valahol olvastam, hogy az olaszok elég nagy “mesterei” a dohány termesztés és kivonatos aromák terén.
Köszönöm az ajanlast, erre voltam kíváncsi, hogy kb. melyik milyen típusú!

1 kedvelés

Sajnálom is, hogy nekem nem jöttek be, minőséginek mindenképpen minőségi, mondhatni, hogy szeretném szeretni, de nem lettünk barátok :confused: De szerencsére már hazánkban is szépen épül ki a NET felhozatal a shopokban, úgyhogy mindenki megtalálhatja a számításait :grin:

2 kedvelés

Ez nagyon jól hangzik András :laughing:Mennyi idő után érdemes rákóstolni,4-6 hét ?Szerencsémre nem hajt a tatár ,olyan szépen beállt a készletem ,hogy vannak olyan “új” izeim ,amiket októberben kevertem és még meg sem kóstoltam​:laughing:

2 kedvelés

Én is így jártam a Latakiával,szaglásra bekeverésnél hú de jól lessz ez,pár napos kóstolásnál jobb volt,aztán meg érlelgetés után igencsak én a kémény szagához tudtam volna hasonlítani szval lassan kopott el,ellenben a Kentuckyt eszeveszett gyorsasággal eltünt​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

szerintem nyugodtan mehet korábban is, úgy látod az íz fejlődését az, érés alatt :smile:

2 kedvelés

Akkor jövő hét végén egy tekerésre betesztelem​:grin:

1 kedvelés

Az American Blend tényleg rendben van :slight_smile:
Kentucky-t pont tegnapelőtt, újravattázáskor töltöttem. Mielőtt rátekerem a tankot mindig tüzelek egyet. Most is, bele is szippantottam az orrommal és mondom de jó füstös, biztos kellett neki a sok érés. Aztán rátekertem és megtöltöttem a tankot, onnantól ugyanaz a semmilyen íz, mint régen. Egyszerűen nem értem, hiába rakom egyik tankból a másikba, ez van.

2 kedvelés

Egy kis update.A masik topicban a srac erdeklodott az m type-rol es emlitette a tabanont mint osszetevot.Keresobe beirva erdekes dolgokat talaltam rola.Ez egy aroma(szappanok,illatositok,parfumok,stb) adaleka.Az illatjegyek a par megnezett oldalon ugyanazok.Mar megvan mi az a fanyar iz!!
A makk!!!:rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

4 kedvelés

Latom teged se hagyott beken​:rofl:

3 kedvelés