Keresem a megfelelő dohány kivonatos liquidet

Most nézem, csak két féle van, akkor valószínűleg csak a készlet erejéig :frowning:

1 kedvelés

Igen.Szerintem is.

1 kedvelés

Tudom, de elvileg a kivonatosnak dohány levél íze kéne lennie, nem? Azért akarom kiprobalni.

1 kedvelés

Ez eléggé hasonlít a cigire.Föleg ha már kokszos a tekerés egy kicsi :grin:

1 kedvelés

Gondolom, a sima aromák is akkor kezdenek ízleni :rofl::rofl:

1 kedvelés

A hazai Mystic Juice ajánlanám, na ezek dohányosak! :wink:
https://vape42.hu/termek/mj_the_cure.html
https://vape42.hu/termek/mj_prime_66.html

2 kedvelés

Köszi szépen Tamás!
Igen, gondolkoztam ezeken, de már félek bármi ilyet rendelni, annyira rossz ez a büdös dió meg effélék. Nagyon dicsérték a gold 555(büdös) még plusz aromával se tudom elszívni, talán a pyramid ami bejött, de az is édes, nem semleges, nem füstös, inkább az édes pici vanília feeling jön át. Eléggé tanácstalan vagyok. Na mindegy! Ha fogok innen rendelni, akkor kipróbálom.

1 kedvelés

Szvsz valami kivonatos Kentucky-t néznék a helyedbe az igények alapján,gyártó majdnem mind1 is csak kivonatos legyen,latakia igaz van általába mélysége,de édeskéssége is ,Kentucky-knak nincs édeskésége legalábbis nem kellene legyen​:smirk:

4 kedvelés

Ah igen, köszönöm Szilárd @blini80 ! Akkor most már okosabb vagyok​:blush: ezekkel a nevekkel nem voltam tisztában!

1 kedvelés

Szia Ivett. Azhad’s Elixirs Signature 1000, ez olyan mint az analóg cigaretta. Nekem nem jött be, de úgyhiszem Te ezt keresed. :blush: Nem tudom kapható e máshol, eddig csak Vape42-n láttam.

Szerk.: Oh jajj, ez nem kivonatos. Elnézést. :frowning: De talán mégis tetszik majd. :thinking:

5 kedvelés

Köszönöm @Vaperina_Kinga! Nem probléma, minden megoldás érdekel :blush:
Az ashad-kat nézegettem, és ha innen rendelek ki fogom próbálni!

Van itthon kivonatos latakia de meg nem kevertem be.Ket aroma amit napi szinten mindig gozolok,tpa m type es a lpv sec.Ennel szarazabb izekkel meg nem talalkoztam.Nem sokaltatok,ha csak ezek lennenek a piacon mas nem,az sem zavarna.

4 kedvelés

Köszi szépen! Az m type tervezve van.

2 kedvelés

Szia @Vaperina_Kinga
Sztem a legtöbb Azhad kivonatos ez is az,ha jól gondolom csak a Non filtrati vonaluk ami valami szűrt téma és nem kokszol annyira,de a Signature-nál és akár a Kentucky-nál készülni kell a max 10ml és újravattázás témára.Am sztem is ez a legjobb ajánlás a Kentucky mellett​:+1:

4 kedvelés

Oh köszi Szilárd! Hát ha tényleg az, akkor mindenképp kipróbálom!

1 kedvelés

Na, ezt nem tudtam. Mondjuk vagy 4 éve kóstoltam, de úgy rémlett, hogy aroma. Köszönöm a javítást. :blush:

1 kedvelés

@Vaperina_Kinga javítás távol áll tőlem​:slightly_smiling_face:viszont tavaly volt egy Azhad-os korszakom aztán leszoktam róluk,pont az állandó vattázgatások miatt​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Atis felkeltette a figyelmem a keverésed % része,volt még 10ml a nem napi palackba át is kevertem 3-ról 1.5%-ra egy próbát megér nekem is,meg így az is kiderült,hogy fogytán vagyok M-type-ból,az baj…mert én is napira használom​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szervusz Szilárd !

Én a 10 milit 800 mililiiter alaplébe szoktam keverni , ha jó setup tökéletes íze van ! :wink:

5 kedvelés

Őszintén kíváncsi vagyok ki hogy tudja meghatározni az M-type ízét ,mert nálam nyers napraforgó héj ízen kívül más nem jön át,én dohány ízt nem érzek benne.Ennek ellenére az egyik kedvencem ez az aroma.

5 kedvelés