Kérdés érdekelödés

Az tudod, hogy a porlasztós kényelmesnek tűnik,de valójában már középtávon sem kifizetődő? Legalábbis szerintem. De majd a többiek megerősítenek vagy ellentmondanak.

Én tudnék csak az hosszabb lesz :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

Menyivel lenne hosszabb?

Mennyire tervezed komolyan a vapelést? Csak kipróbálnád, hátha bejön, vagy már eldöntötted, hogy ez a tiéd?

Olyan tank amiben van rba csaxólok :joy:

Nagyon régen használtan e cigit de szeretnék ujra vapelni

Igen. Csak meglátásom szerint aki porlasztósat szeretne, ott az elképzelés általában annyi, hogy kitekerem-betekerem és használom.

1 kedvelés

Hát mind kettőt kell tekerni csak az rda-t így is meg úgy is után majd elhagyja mint a mankót :rofl:

Az én ajánlásom sokkal-sokkal,de csak akkor ha komolyan gondolod a vapelést :grin:

Akkor úgy kérdezem: Szeretnél a porlasztó,ki-be tekerésén kívül komolyabban foglalkozni vele? Így jó? :wink:

Nem is tudom, dolgozz rajta még egy kicsit. :rofl:

Nem dolgozok! Lejárt a munkaidőm! :joy:

Rendesen örülök, hogy az elején megemlítettem az offolást mint fennálló veszélyt! Nem hagytatok cserben! :joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Fogjuk a kezed bro, ne félj.

Ilyenkor csak a kérdezőt sajnálom kicsit. :grin:

Azért ha hirtelen bedobnánk egy bármit, mint megoldást,akkor senki sem lenne elégedett. Mondjuk így sem biztos, hogy bárki az lesz. De igyekszünk. Messze még a döntés. Csak az a 20 ezer az baromi kevés. Az nekem szinte pod kategória.:sob:

Egyébként én lehet inkább arra lőnék ennyiből, aztán ha már hegyekben áll a pénz, amit nem cigire ver el, akkor jöhet az új szett.

20k egy tank ára kábé manapság…

Irj létszi privátba rám

Zeus sub ohm tank 14 körül van asszem. De mod még sehol,azt pénz alig maradt. Meg tartalék pori sincs.

2 kedvelés

Ha Dl, akkor pölö 1db Zeus tank 13500ft, 5 db Z 0.4 pori hozzá 6300ft, 1db Geekvape Aegis Max 2 24000ft, 2 db 21700 aksi 9000ft, 1 aksitöltő 1 ágyas 2500 ft.

Cca.: 56000ft

Ha Mtl, akkor pl. 1db Nautilus Gt tank 13000ft, Bvc pori 6000ft, iStick Pico 2 19000ft, 2db 18650 aksi 7000ft, 1 aksitöltő 1 ágyas 2500ft.

Cca.: 48000ft

Ha még alap, aroma, nic, flaskák, keverési segédeszközök is kellenek, akkor ezekre is számolhatsz nyugodtan 25-30ezret.

Összegzés:

A nulláról kezdve manapság 70.000ft kell szerintem minimum hogy csalódásmentesen kezdjen el vape-elni az ember.

4 kedvelés