Kékszőlős aromát keresek!

Sziasztok!

Még tavaly nyáron voltam Montenegróban, ahol elcsábultam egy eldobhatósnak (Smok Mbar Pro), vettem is egy szőlő ízesítésűt, és zseniális volt. Valami régi gyerekkori kék/lila szőlős cuccra emlékeztetett. Hasonló aromát kerestem, majd találtam is egy Jungle Wave Purple Sunrise nevű cuccot. Kereken 2 hete kevertem be, most jött el a kóstolás ideje, de ez valami szörnyű. Nem teljesen tudom hova tenni, valami szőlő szerű dolog, de…. Blaaah :nauseated_face:
Tovább keresném azt az ízt. Tudom, nem lesz semmi olyan intenzív mint az eldobhatós, nem is az a lényeg, csak hogy azt a szőlőízt megtaláljam. Tudtok ajánlani ilyet? Hatalmas csalódás ez nekem, de az a szőlő íz NAGGGYON hiányzik, talán a gyerekkor felelevenítése miatt. :smiley:
Elsősorban aromát keresek, és előny ha hűs, de extra hűsítőm van, így nem gond, ha nem az. Semmi mást nem szeretnék mellé, egy egyszerű kék/lila szőlőt.

Köszi :slight_smile:

2 kedvelés

https://www.dampf-haus.ch/product/ganggang-77th-purple-grape-ice-aroma-20ml/

Jó szívvel ajánlom, mint kékszőlő rajongó :slight_smile:
De eldobhatós ízt long- vagy shorfillben nem fogsz soha kapni… Szerintem.

7 kedvelés

Köszi az ajánlást, felírom a listámra, de most elsősorban aromát (koncentrátumot) keresnék, nem voltam elég egyértelmű :smiley:
Igen tudom, hogy olyat nehezen találok, nem is az a lényeg hogy olyan hűs és intenzív legyen, szimplán egy ütős kékszőlő. És ne egy ilyen hányás ízű valami. Vagy mint kedves asszonypajti mondta: ez olyan mint valami rossz gyógyszer. :smiley:

3 kedvelés

Aromamester Daemon in the dark esetleg

4 kedvelés

Szvsz jobban jársz short- vagy longfillel, nekem legalábbis jobban hozta az “eldobhatós” közeli ízt, aromából nem emlékszem, hogy valaha is találtam volna :slight_smile: Igaz, anyagiagban ez nagyobb kiadás ár/érték arányát tekintve. De azt hiszem - bár én longfillben szívtam csak - aroma formában is extrém finom lehet ez:

4 kedvelés

Volt szőlő aroma élményem, meg is emlékeztem róla:

6 kedvelés

BF Isabella

8 kedvelés

5 kedvelés

Ezt feljegyzem, a grapefruit-juk nagyon fincsi volt… :slight_smile:

2 kedvelés

Én mondjuk pont nem kékszőlőnek szerettem volna, de az lett :slightly_smiling_face:

3 kedvelés